Адвокат розлучення Первомайський

Адвокат з розлучень Первомайський допоможе розірвати шлюб швидко

Скрябіна Дар'я Сергіївна
Сімейний адвокат
Розлучення в Україні, можна оформити двома способами – розірвати шлюб через РАЦС і розлучитися в суді. Найчастіше подружжю потрібен адвокат з розлучень, який допоможе швидко оформити всі документи і вирішити справу про розірвання шлюбу з дітьми і без дітей.

Якщо Ви хочете оформити швидке розлучення, телефонуйте нашим адвокатам у сімейних справах. Контакти зв’язку можна знайти на нашому сайті.

контакти

Не відкладайте на завтра юридичні питання, які можна вирішити вже сьогодні. Адвокат допоможе не допустити помилок у документах про розірвання шлюбу, що значно спростить процес розлучення.

Допомога сімейного адвоката при розлученні через суд Первомайський

Розлучення через суд Первомайський оформлюється у тому випадку, якщо у пари є діти, які ще не досягли повноліття.

Також судовий порядок розірвання шлюбу необхідний у тому випадку, якщо один із подружжя проти того, щоб розлучитися. Розлучення без згоди може також ускладнюватись іншими обставинами.

До обставин, які можуть ускладнити процес розлучення, відносять:

 1. розлучення з іноземцем;
 2. розлучення з ув’язненим;
 3. розлучення для переселенців;
 4. розлучення з кримською пропискою;
 5. розлучення в іншому місті.

Документом, який подружжя одержує після розірвання шлюбу в суді, є рішення суду про розірвання шлюбу. Також подружжя має сплатити судовий збір при розірванні шлюбу, розмір якого встановлено на державному рівні.

Для оформлення розірвання шлюбу через суд, подружжю необхідно підготувати та подати позовну заяву на розірвання шлюбу, яка подається за місцем проживання/реєстрації того із сімейної пари, хто виступає відповідачем у судовому процесі.

Адвокат допоможе оформити розлучення без присутності через суд. Ви не можете брати участь у судових засіданнях, а також не витрачати час на оформлення документів для розірвання шлюбу. Всі ці питання допоможе вирішити адвокат без Вашої участі під час оформлення послуги розлучення під ключ.

Розлучення через РАЦС за допомогою сімейного юриста

Розлучення через РАЦС оформлюється у разі, якщо подружжя не має спільних дітей, а також відбувається розірвання шлюбу за взаємною згодою.

Для оформлення розлучення без дітей, подружжю необхідно вдвох прийти до районного РАЦСу та подати заяву. У цій заяві кожен із подружжя вказує, яким буде прізвище після розірвання шлюбу.

Якщо ж один із сімейної пари не може прийти до РАЦСу Первомайський, то слід оформити розлучення без присутності чоловіка через РАЦС. Для цього слід оформити заяву та нотаріально її завірити. Також один з подружжя, який прийде до РАЦС, повинен мати довіреність з підписом нотаріуса від другого з подружжя.

Документом, який підтверджуватиме розірвання шлюбу, є свідоцтво про розірвання шлюбу. Воно видається чоловікові та дружині, тобто у двох примірниках.

Свідоцтво про розірвання шлюбу необхідне для укладення повторного шлюбу кожним із сімейної пари, а також оформлення нерухомості та іншого майна.

Для розірвання шлюбу в РАЦС обов’язково мати оригінал свідоцтва про шлюб. Якщо цей документ втрачено або у подружжя немає можливості його отримати на руки, слід зайнятися відновленням документів для розірвання шлюбу.

Сімейний адвокат Первомайський допоможе оформити розлучення без документів у найкоротші терміни та отримати подружжю на руки дублікат свідоцтва.

контакти

Сімейні юристи виділяють такі причини розлучення

Основною причиною процесу розірвання шлюбу виступає відсутність спільного господарства та шлюбних відносин між чоловіком та дружиною. Причин цього може бути безліч – матеріальні суперечки, різні цінності в подружжя, зради та конфлікти, різні залежності в однієї з сімейної пари.

При цьому слід зазначити, що судові органи Первомайський розглядають кожну справу про розлучення в суді дуже ретельно, особливо якщо оформлюється розлучення з вагітною або з маленькими дітьми.

При розірванні шлюбу з дітьми важливо правильно визначити підстави для розлучення, а також позначити, як проживатимуть чоловік, дружина, діти до та після розірвання шлюбу.

Правильно підготувати документи та довести необхідність розірвання шлюбу допоможе адвокат з розлучень в Україні. Юрист із сімейних справ Первомайський підкаже, чи варто подавати позовну заяву на розірвання шлюбу та стягнення аліментів чи краще подати дві окремі позовні заяви.

Чому Вам необхідно оформити розлучення?
матеріальний чинник;
7.14%
відсутність шлюбних відносин;
28.57%
зрада;
21.43%
конфлікти та сварки;
35.71%
залежність;
0%
азартні ігри;
0%
інший фактор.
7.14%
Voted: 14

Визначення вини у розірванні шлюбу: думка адвоката

Слід зазначити, що судові органи не займаються визначенням провини одного з подружжя в процесі розірвання шлюбу. Для судді неважливо, хто винен у розірванні шлюбу – чоловік, дружина, родичі чи третя сторона.

Для судових органів Первомайський важливо, щоб подружжя разом з адвокатом визначило порядок розлучення, а також правильно визначило, куди подавати на розлучення.

Відповідно до Сімейного Кодексу, при оформленні справи про розлучення з дітьми переважно враховуються інтереси дітей. Тому рекомендуємо перед подання позову до суду, вирішити справи про розлучення та аліменти.

Також сімейний адвокат допоможе організувати у разі потреби розлучення у закритому судовому засіданні та підкаже, як отримати рішення суду у найкоротші терміни.

контакти

Консультація сімейного адвоката під час стягнення аліментів на дитину

Питання, пов’язані зі стягненням аліментів, можуть бути вирішені в різний час:

 1. одночасно з оформленням розірвання шлюбу Первомайський;
 2. до одержання документа про розірвання шлюбу;
 3. після завершення процесу розлучення.

Адвокат щодо розірвання шлюбу та сімейних справ допоможе Вам визначити розмір аліментів та вибрати правильний спосіб розрахунку Первомайський аліментів. Також, якщо в суді було визнано шлюб недійсним, юрист у сімейних справах допоможе вирішити питання про виплату аліментів на дитину.

Матеріальне забезпечення дітей є прямим обов’язком кожного з батьків. Тому, коли дитина після розірвання шлюбу залишається жити з кимось одним, другий з подружжя повинен брати участь у забезпеченні нормального життя своїй дитині.

Один з батьків, який проживає окремо від дитини, може також передати їй у власність своє майно замість виплати аліментів. Таким майном може виступити нерухомість (квартира, будинок, ділянка землі, дача) або автомобіль, цінні папери та інше.

Послуги сімейного юриста Первомайський: діти після розірвання шлюбу

Після розірвання шлюбу діти залишаються жити з одним із батьків – батьком чи матір’ю. У суді розглядаються всі обставини розірвання шлюбу, а також враховуються:

 • матеріальне становище чоловіка та дружини;
 • стан здоров’я кожного з батьків;
 • склад сім’ї кожного з подружжя;
 • наявність шкідливих звичок;
 • судимості.

Тому для вирішення питань, пов’язаних з особливостями та умовами життя дітей після розірвання шлюбу, необхідно надати довідку про сімейний стан.

Юрист або адвокат з розлучень Первомайський допоможе підготувати всі документи та вирішити справу про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дитини з урахуванням Ваших інтересів та інтересів дітей.

Юрист з розлучень Первомайський допоможе оформити поділ майна

Дуже часто подружжю під час розірвання шлюбу необхідно поділити спільне майно, набуте за роки шлюбу. До спільного майна належить все рухоме та нерухоме майно, яке було придбано спільно чоловіком та дружиною.

При цьому кожен з подружжя під час шлюбу може набувати й те майно, яке буде належати до його особистої власності. Особистою власністю вважаються ті матеріальні блага, які були придбані на кошти виключно одного з подружжя.

Щоб правильно визначити, яке майно є приватною власністю, а яке – спільною, рекомендуємо звернутися до адвоката Первомайський. Таким чином Ви зможете убезпечити себе від поділу того майна, яке належить винятково Вам.

контакти

Вартість послуг сімейного адвоката Первомайський

Вартість послуг адвоката Первомайський під час процесу розірвання шлюбу визначається кількістю питань, які необхідно вирішити подружжю. Також на суму оплати послуг юриста по сімейним справам впливає досвід адвокатської діяльності у сфері цій галузі, територіальне розташування офісу, репутація та відгуки клієнтів.

Довідавшись про вартість послуг при розлученні, рекомендуємо не економити кошти при виборі адвоката. Від якості юридичних послуг залежатиме швидкість вирішення справи про розірвання шлюбу, а також результат процесу розірвання шлюбу.

Якщо Ви хочете скоротити терміни розірвання шлюбу, рекомендуємо оформити розлучення онлайн. Це допоможе Вам позбутися зайвих витрат часу на особисті зустрічі з адвокатом та присутність на судових засіданнях. Ви можете не відвідувати судові органи, оскільки за Вас це зробить адвокат на підставі договору про надання правової допомоги.

Розлучення з адвокатом
Швидко
З гарантією якості
Без присутності у суді
Розлучення без адвоката
Затягнуто
Без гарантій результату
Обов'язкова участь у суді

Як зв’язатися з адвокатом по сімейним справам Первомайський

Зв’язатися з адвокатом по сімейним справам Первомайський можна:

 • по телефону;
 • електронною поштою;
 • у месенджері (Telegram, WhatsApp, Viber, Skype).
контакти

Міжнародний адвокат з розлучень Первомайський

Міжнародний адвокат з розлучень допоможе у вирішенні справ про розлучення за кордоном або оформлення розірвання шлюбу за кордоном.

Для того, щоб розлучитися з іноземцем в Україні, мають бути юридичні підстави, зазначені у законодавчих нормах. Оформлення розірвання шлюбу з іноземцем відповідно до українського законодавства є простішим і дешевшим.

Тому найкращим рішенням для подружжя, які уклали шлюб з іноземцем, є звернення до адвоката у сімейних справах. Юрист Первомайський допоможе Вам проставити штамп апостиль на документах для розірвання шлюбу, а також правильно та швидко провести реєстрацію розлучення, яке було за кордоном.

Якщо Вам потрібен перекладач під час розірвання шлюбу, то юрист допоможе Вам зв’язатися зі спеціалістом, який спеціалізується на перекладі юридичної документації.

Найчастіші питання сімейному адвокату

Якщо шлюб було укладено за кордоном, чи можу я розірвати його в Україні?
Чи можу я розірвати шлюб без участі в суді?
контакти

Які юридичні питання може вирішити адвокат із сімейних справ Первомайський?

Адвокат із сімейних справ Первомайський допоможе Вам у вирішенні всіх питань, пов’язаних із процесом розірвання шлюбу, поділом майна та визначенням місця проживання дитини. Також Ви зможете вирішити всі питання, пов’язані з виплатою аліментів.

До сфери обов’язків юриста також входить:

Хороший сімейний адвокат без проблем:

Телефонуйте нам зараз! Ми допоможемо вирішити Вашу справу щодо розірвання шлюбу в найкоротші терміни з гарантією позитивного результату.

контакти

Якщо стаття «Адвокат з розлучень Первомайський» була корисною для Вас, то ставте лайк під цією публікацією, підписуйтесь на мій ютуб-канал, щоб не пропустити нові відео та завжди отримувати актуальну інформацію у сфері сімейного права.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: