Адвокат з розлучень

Адвокат з розлучень

Сімейний адвокат з розлучень

Сімейний адвокат з розлучень

Сімейний адвокат з розлучень

Сімейний адвокат з розлучень допоможе Вам оформити розірвання шлюбу будь-якої складності. За допомогою сімейного юриста Ви можете:

 • розірвати шлюб з іноземцем;
 • оформити розлучення за кордоном;
 • розлучитися при наявності дітей до 18 років;
 • замовити послугу розлучення під ключ;
 • розлучитися без згоди чоловіка;
 • розірвати шлюб без присутності в суді дружина.

Якщо Ви хочете оформити розлучення, а у Вас виникають питання щодо того, до якої інстанції звертатися, куди подавати документи і який слід підготувати перелік документів для розірвання шлюбу, то рекомендуємо звертатися до сімейного адвокату, який допоможе вирішити всі виникаючі питання щодо шлюборозлучного процесу.

Способи розірвання шлюбу

Способи розірвання шлюбу

Розірвати шлюб в Україні можна двома способами – через РАЦС та через суд.

Перший варіант розірвання шлюбу можливий в разі, якщо у подружжя немає спільних дітей до 18 років і обидва згодні розірвати шлюб.

Якщо один з подружжя не згоден розлучатися або у сімейної пари є спільні діти до 18 років, то процедура розлучення повинна відбуватися в суді.

Якщо необхідно розірвати шлюб з іноземцем, то можливі такі варіанти оформлення розлучення:

 • в Україні, якщо один з подружжя має українське громадянство;
 • в країні укладення шлюбу;
 • в країні, в якій подружжя проживало спільно якийсь час.

Визначення підсудності розлучення

Визначення підсудності розлучення

Визначення підсудності розлучення дуже важливо, тому що від цього залежить, до якого органу слід подавати документи на розлучення.

Адвокат з розлучень допоможе Вам визначити підсудність, а також допоможе в підготовці документів для розлучення.

Звернувшись до хорошого сімейного юриста, Ви можете не переживати про результат шлюборозлучного процесу.

Скрябіна Дар'я Сергіївна
Сімейний адвокат
Наші адвокати допоможуть Вам підготувати позовну заяву або заяву в РАЦС для розірвання шлюбу, подати документи та довести справу про розлучення до кінця в найкоротші терміни.

Юрист з розлучень з іноземцями

Юрист з розлучень з іноземцями

Особливо важливо звернутися до адвоката з розлучень, якщо необхідно розірвати шлюб з іноземним громадянином. Розлучення з іноземцями можуть бути оформлені в порядку аналогічному розірвання шлюбу між українцями.

При цьому в деяких випадках розлучення може ускладнюватися додатковими процедурами. Наприклад, якщо шлюб був укладений в іншій країні, то слід оформляти переклад сертифіката про шлюб і ставити штамп апостиль.

Наші адвокати з розлучень співпрацюють з перекладачами, які спеціалізуються на перекладах документів і в короткі терміни допоможуть зробити переклад, а також поставити апостиль, який підтверджує дійсність документа.

Адвокат при розлученні без згоди

Адвокат при розлученні без згоди

Якщо один з подружжя проти розлучення, то процедура розірвання шлюбу відбувається через судові органи.

Для того щоб розлучитися без згоди чоловіка, слід підготувати позовну заяву і подати його до суду разом з необхідним пакетом документів.

Результат шлюборозлучного процесу більшою мірою залежить від правильності та коректності підготовки заяви на розлучення і документів.

Щоб справа про розлучення було вирішено швидко і з мінімальними витратами, рекомендуємо Вам звернутися до адвокатів по розлученню, які допоможуть вирішити всі питання щодо шлюборозлучного процесу.

Послуга адвоката розлучення «під ключ»

Послуга адвоката розлучення «під ключ»

Якщо Ви не хочете займатися вирішенням питань щодо розлучення, то рекомендуємо Вам замовити послугу розлучення під ключ.

Ця послуга передбачає укладення договору з юристом про надання юридичних послуг. Договір передбачає, що адвокат може представляти Ваші інтереси в суді без Вашої участі.

Заощадити час і кошти, а також звільнитися від емоційного стресу допоможе хороший адвокат. Всі питання між Вами і адвокатом можуть бути вирішені в режимі онлайн. Тобто може бути оформлене розлучення онлайн.

Ви зможете жити звичним життям, не змінюючи своїх звичок і не відмовляючи собі в своїх бажаннях, а адвокат в цей час вирішить справу про розлучення будь-якої складності.

Як розлучитися без присутності клієнта в суді

Як розлучитися без присутності клієнта в суді

У разі якщо Ваш чоловік з якоїсь причини не може бути присутнім в суді для оформлення розірвання шлюбу, то це не привід відмовлятися від вирішення справи про розлучення.

У сучасному світі багато хто не може бути присутнім в місті або в країні для вирішення різних питань, в тому числі і розірвання шлюбу. Наприклад, Ваш чоловік може бути у відрядженні, у подорожі або переїхати за кордон або в інше місто на постійне місце проживання.

В такому випадку Вам слід подати позов і документи на розлучення в суд, а також надати інформацію про місце знаходження Вашого чоловіка. Суд надасть інформацію про розлучення Вашому чоловікові.

При цьому Вам слід контролювати, як відбувається рішення справи, щоб шлюборозлучний процес не затягнувся.

Для цього рекомендуємо звертатися до адвокатів з розлучень, які проконтролюють хід справи про розірвання шлюбу і прискорять процес розлучення.

Розірвати шлюб через суд в Україні

Розірвати шлюб через суд в Україні

Розірвання шлюбу в суді відбувається в разі, якщо в сім’ї є діти до 18 років або відсутність згоди одного з подружжя на розлучення. В інших випадках Ви можете розлучитися через РАЦС, а супутні питання, такі як стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини та поділ спільного майна, вирішити через судові органи в окремому порядку.

Щоб розірвати шлюб через суд в Україні, слід підготувати позовну заяву і пакет документів, який включає:

 1. паспорта подружжя і копії;
 2. ідентифікаційні коди;
 3. документ, що підтверджує шлюб – свідоцтво або сертифікат про шлюб;
 4. переклад документа про шлюб на українську мову з легалізацією (штамп апостиль), якщо шлюб укладений в іншій країні.

Правильно підготувати та скласти документи для розлучення через суд Вам допоможе адвокат з розлучень, який спеціалізується на шлюборозлучних процесах і вирішенні сімейних справ.

Вартість розірвання шлюбу

Вартість розірвання шлюбу

Вартість розлучення в Україні визначається сумою судового збору, в разі розлучення через суд або адміністративного збору, в разі розірвання шлюбу через РАГС.

Також у вартість розлучення слід включити оформлення документів (при необхідності) у нотаріуса, перекладача або суму за проставлення штампа апостиль.

Ціна розлучення також залежить від вартості послуг адвоката з розлучень. Вартість послуг адвоката з розлучень визначається досвідом, кваліфікацією і репутацією юриста, а також територіальним розташуванням.

Так, наприклад, адвокат з розлучень в Києві буде коштувати дорожче, ніж сімейний юрист в Запоріжжі, при тому, що досвід, кваліфікація та репутація будуть однаковими.

При цьому, не забувайте, що сьогодні всі питання щодо розірвання шлюбу можна вирішити в онлайн режимі – дистанційно через Інтернет.

Тому рекомендуємо вибирати адвоката з розлучень не по територіальним розташуванням, а за рівнем якості послуг, що надаються.

Консультація сімейного юриста

Сімейний адвокат допоможе Вам швидко і якісно оформити розірвання шлюбу, супроводить Вас на протязі всього процесу розлучення або представить Ваші інтереси в суді без Вашої присутності.

Якщо Вам необхідно швидко оформити розлучення, не затягуйте процес спробами вирішити справу самостійно. Звертайтеся до хорошим адвокатам з розлучень.

Наші адвокати допоможуть Вам:

 • визначити виграшну тактику розлучення;
 • підготувати всі документи для шлюборозлучного процесу;
 • вирішити супутні питання, такі як розділ майна або стягнення аліментів;
 • завершити справу про розірвання шлюбу в Вашу користь з мінімальними витратами часу і коштів.

Часті питання сімейному адвокату

Часті питання сімейному адвокату

У яких випадках краще звернутися до адвоката з розлучень?
Чи можна оформити розлучення без моєї присутності в суді?
Чи можу я розірвати шлюб, якщо чоловік проти?

Звертайтеся до наших адвокатам зручним для Вас способом – по телефону, електронній пошті або через будь-який месенджер (Вайбер, телеграм, Вотсап).

Наші сімейні юристи допоможуть Вам вирішити справу про розлучення без Вашої особистої присутності. Ми можемо вирішити будь-яке питання щодо розірвання шлюбу з іноземцем або українцем дистанційно через Інтернет.

Хороші адвокати по сімейних справах швидко і якісно оформлять розлучення з громадянином України або іншої країни – Італії, Іспанії, Англії, США, Німеччині, Швеції, Японії, Канади, Австрії, Австралії, Латвії, Туреччини, Болгарії, Польщі, Росії, Лівану, Сирії , Індії, Фінляндії або будь-який інший.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: