Апостиль на документах

Апостиль на документах РАЦС: навіщо потрібен?

Апостиль на документах РАЦС – це штамп, який підтверджує достовірність документів для вирішення багатьох юридичних питань на міжнародному рівні.

Проставляти апостиль на документах РАЦС може знадобитися при оформленні розлучення з іноземцем, укладенні повторного шлюбу, а також при вирішенні матеріальних питань в іншій країні.

Скрябіна Дарія Сергіївна
Сімейний адвокат
У цій статті я розповім Вам про те, як проставити штамп апостиль на документах у РАЦСі, а також про особливості цієї процедури.
Яка послуга адвоката є актуальною для Вас?
штамп апостиль на свідоцтві про розлучення;
0%
апостиль на свідоцтві народження;
0%
поставити апостиль на свідоцтві про смерть;
0%
отримати апостиль на свідоцтві про шлюб;
0%
поставити апостиль на виписці із держ. реєстру;
0%
інші послуги адвоката.
0%
Voted: 0

На яких документах РАЦС ставиться апостиль?

Штамп апостиль може знадобитися на таких документах РАЦСу:

  1. свідоцтво про розірвання шлюбу;
  2. документ, що підтверджує укладання шлюбу;
  3. свідоцтво народження дитини;
  4. витяг з державного реєстру
  5. свідоцтво про смерть.

Усі ці документи видаються органами РАЦС та є законними для вирішення юридичних питань в Україні. Якщо ж Вам потрібно вирішити юридичні питання в іншій країні, то потрібна їх легалізація за допомогою штампу апостиль. При оформленні розлучення через суд слід поставити апостиль на рішення суду про розлучення.

Зв’язатися з адвокатом

Як швидко поставити апостиль у РАЦСі?

Щоб швидко і без проблем поставити апостиль на свідоцтві про розлучення, шлюб, народження або смерть, рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучення.

Юристи допоможуть швидко пройти всі етапи проставлення апостиль у Мін’юсті, а також проконтролюють відповідність усіх документів вимогам, щоб уникнути відмови у легалізації документів.

Послуги адвоката поставити апостиль
Швидке вирішення справи
Без зайвих витрат
Гарантія штампу
Поставити апостиль самостійно
Тривала процедура
Зайві витрати
Можлива відмова

Процедура проставлення штамп апостиль на документах РАЦСу

Процедура проставляння апостилю на документах РАЦС передбачає подання заяви та документів до Мін’юсту. Після того як розпочнеться розгляд Вашої заяви, Вам буде надіслано повідомлення.

Після перевірки всіх документів, заяви на відповідність вимогам, Вам буде проставлено штамп апостиль на документах РАЦС – свідоцтво про розлучення, шлюб, смерть або народження.

Зв’язатися з адвокатом

Штамп апостиль на свідоцтві про шлюб може бути потрібним для оформлення розлучення з іноземцем або у випадку, якщо Ви вирішили розлучитися в іншій країні.

Апостиль на свідоцтві про розлучення буде потрібний при оформленні розірвання шлюбу з іноземним громадянином або при укладенні повторного шлюбу з іноземцем в іншій країні.

Під час вирішення питань, пов’язаних з дітьми, в іншій країні Вам знадобиться проставлення апостилю на свідоцтві про народження.

Під час вирішення матеріальних питань в іншій країні після смерті людини може бути потрібний апостиль на свідоцтві про смерть.

Запитання адвокату про апостиль на документах РАЦС

На яких документах РАЦС ставиться штамп апостиль?
Чи можна швидко поставити апостиль на документах РАЦС?
Чи можна самостійно поставити штамп апостиль без послуг юриста?

Ви можете зателефонувати нашим адвокатам прямо зараз і дізнатися актуальну інформацію про те, як проставити штамп апостиль на свідоцтві про шлюб, розлучення, народження дитини або виписки з держ. реєстру. Ви можете знайти контакти на нашому сайті.

Адвокати нашої юридичної компанії допоможуть Вам вирішити справу про проставлення апостиль на документах РАЦС швидко та без зайвих проблем.

Зв’язатися з адвокатом

Якщо стаття була корисною для Вас – ставте лайк та переглядайте інші корисні матеріали на нашому сайті. А ми, своєю чергою, надаватимемо актуальну інформацію про зміни законодавства у сфері сімейного права.

дзвоніть нам ми допоможемо вам!

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: