Консультація юриста під час розлучення

Консультація юриста під час розлучення в Україні

Розірвання шлюбу – надзвичайно важкий і стресовий період у житті подружжя. Через некомпетентність чоловіка та дружини в юридичних питаннях та упущення багатьох важливих моментів під час підготовки до розлучення, вердикт суду може бути зовсім не таким, як очікується. Саме тому така важлива консультація юриста при розлученні – фахівець допоможе ретельно підготуватися до процедури, щоб запобігти небажаним наслідкам.

Чому потрібна консультація юриста під час розлучення в Україні?

Сімейний адвокат повідомить про ваші права та детально розповість про етапи процесу розірвання шлюбу. Допомога юриста може знадобитися у таких випадках:

  • якщо один із подружжя не дає згоду на розірвання шлюбу;
  • якщо необхідно поділ спільно нажитого майна;
  • потрібно вирішити питання про виховання дітей та стягнення аліментів.

Також консультація юриста при розлученні суттєво економить час та сили на вивчення всіх деталей процедури розірвання шлюбу: фахівець допоможе у підготовці необхідної документації та надасть повний супровід упродовж процесу. Сімейний адвокат також може взяти на себе роль представника, щоб усіляко мінімізувати контакти з чоловіком.

Що передбачає безкоштовна консультація юриста під час розлучення в Україні?

Під час консультації спеціаліст з’ясовує всі деталі та обставини справи, у тому числі:

  • наявність дітей та їх вік;
  • необхідність утримання другого чоловіка після розірвання шлюбу;
  • наявність спірних майнових питань;
  • місце проживання чоловіка та дружини.

Також консультація юриста при розлученні передбачає аналіз документації, яка одночасно грає роль доказів, наприклад, свідоцтва про шлюб або його дубліката, шлюбного контракту тощо. Надалі юрист може зайнятися самостійним збором документів для розірвання шлюбу, поділу майна та вирішення питання про право спілкування з дитиною.

Що ще включає консультація юриста під час розлучення в Україні?

Фахівці також можуть надати кваліфіковану допомогу у разі шлюбу з іноземцем або, коли один із подружжя перебуває за межами України, з подальшим надсиланням рішення суду за кордон. Паралельно із розірванням шлюбу сімейний адвокат може займатися питанням поділу майна. Консультація юриста під час розлучення – запорука швидкого та успішного розірвання шлюбу без зайвих проблем та занепокоєнь.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: