До якого суду подавати на розлучення?

До якого суду подавати на розлучення?

До якого суду подавати на розлучення? Чи обов’язково оформляти розірвання шлюбу через суд чи можна розлучитися через РАЦС? Це найчастіші питання серед українців, які вирішили офіційно розірвати шлюбні стосунки.

Одним із факторів, що впливають на позитивний результат процесу розлучення, є правильний вибір районного суду, де відбуватиметься розгляд справи про розлучення.

Скрябіна Дарія Сергіївна
Сімейний адвокат
У статті "У який суд подавати на розлучення?" я розповім Вам про те, як правильно визначити суд, куди подавати заяву на розлучення, а також про особливості шлюборозлучного процесу в суді.
Яка юридична послуга Вас цікавить?
визначити суд, куди подавати документи на розлучення;
0%
подати позовну заяву на розірвання шлюбу;
0%
оформити розлучення під ключ через суд;
0%
інші послуги адвоката.
0%
Voted: 0

Куди подати позов на розлучення?

Позовна заява або позов на розлучення подається за місцем реєстрації або проживання відповідача, тобто одного з подружжя, який не подає документи на розлучення.

Якщо місце проживання або прописка невідомі заявнику, наприклад, у випадках, коли подружжя тривалий час не спілкується й не підтримує зв’язок, то документи на розлучення подаються за останнім відомим місцем перебування позивача.

При цьому слід враховувати, що судові органи зобов’язані повідомити другого чоловіка про початок процесу розлучення. Якщо місце перебування чоловіка невідоме, то процес розлучення може бути затягнутий.

Щоб прискорити процес та оформити швидке розлучення, рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучення, який допоможе швидко вирішити справу в суді.

Зв’язатися з адвокатом

Підсудність розірвання шлюбу

Підсудність розірвання шлюбу – це і є ухвала районного суду, куди подавати документи та заяву на розлучення.

Існують обставини, коли подати на розлучення можна за місцем проживання або реєстрації позивача, тобто того чоловіка, який подає документи на розірвання шлюбу.

До таких обставин належать проживання з позивачем неповнолітніх дітей, які перебувають під його опікою.

Також до таких обставин можна віднести стан здоров’я заявника, який не дозволяє приїхати до суду для подання документів на розлучення за місцем перебування відповідача.

Подати позовну заяву на розлучення

Подати позовну заяву на розлучення, як було зазначено можна за місцем проживання або прописки одного з подружжя. Дуже важливо правильно підготувати позов на розлучення, тому що від його правильності та коректності залежатиме, чи суд розгляне Вашу заяву.

У позовній заяві на розірвання шлюбу обов’язково прописувати причини, обставини розлучення, а також докази, що підтверджують ці причини.

Щоб не допустити помилок у заяві до суду на розірвання шлюбу, рекомендуємо звернутися до хорошого сімейного адвоката, який допоможе швидко та правильно написати заяву до суду для початку процесу розлучення.

Куди та як подати документи на розлучення з іноземцем

Розірвання шлюбу з іноземцем – процедура, яка може бути ускладнена вирішенням багатьох документальних питань. Крім цього, у багатьох клієнтів, які оформляють розлучення з іноземцем, з’являються складнощі з визначенням органу, куди подавати документи.

Визначення підсудності розлучення з іноземцем практично нічим не відрізняється від процесу розлучення з українцем. При цьому подружжя має можливість розірвати шлюб не тільки в Україні, а й у країні проживання/реєстрації одного з подружжя.

У такій ситуації багато хто замислюється над тим, щоб оформити розлучення в іншій країні. Ми завжди застерігаємо клієнтів від ухвалення такого рішення. Це пов’язано з тим, що розлучення в іншій країні може бути більш дорогим, складним та вимагати більшої підготовки документів.

Допомога адвоката у визначенні підсудності розлучення

Юрист з розлучень та сімейних справ допоможе Вам визначити, до якого суду подавати на розлучення, а також підготує всі необхідні документи та позовну заяву, відповідно до юридичних вимог.

Ви можете оформити розлучення онлайн або розлучення під ключ – без особистої участі в судових розглядах. Адвокат від Вашого імені зможе вирішити всі документальні та юридичні питання, отримати необхідні довідки та представити Ваші інтереси в суді.

Консультація адвоката також може проходити в онлайн режимі – в Телеграм, Ватсап, Вайбері, електронною поштою або телефоном. Ви можете знайти контакти на нашому сайті.

Зв’язатися з адвокатом
Допомога адвоката при розлученні:
дешево;
швидкий процес;
грамотна підготовка документів.
Оформити розлучення самостійно:
дорого;
затягнутий процес;
можливі помилки у документах.

Актуальні питання адвокату щодо підсудності шлюборозлучного процесу

До якого суду подавати на розлучення?
Що таке підсудність розлучення?
Як подати на розлучення через суд?

Зв’яжіться з нашими адвокатами у найближчому майбутньому. Наші юристи оперативно розглянуть Ваш запит та нададуть актуальну інформацію.

Не затягуйте питання про розірвання шлюбу через суд, оскільки це може негативно вплинути на тривалість і результати судового розгляду справи.

Зв’язатися з адвокатом
Ставте лайк, якщо стаття «До якого суду подавати на розлучення» була цікавою та корисною для Вас. Перегляньте інформацію про закони у сфері сімейного права та зв'язуйтесь з нашими адвокатами.

Телефонуйте нам зараз! Ми допоможемо вирішити Вашу справу про розірвання шлюбу в найкоротші терміни з гарантією позитивного результату.

дзвоніть нам ми допоможемо вам!

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: