Міжнародний адвокат з розлучень

Міжнародний адвокат з розлучень

Міжнародний адвокат з розлучень

Міжнародний адвокат по сімейним справам та розлучень

Міжнародний адвокат по сімейним справам та розлучень

Міжнародний адвокат з розлучень допоможе Вам швидко оформити розлучення з іноземцем або розірвати шлюб за кордоном, навіть без згоди і присутності клієнта в суді.

Міжнародний юрист або адвокат з розлучень і сімейних справах спеціалізується не тільки на українському законодавстві, а й керується міжнародними законами, договорами та угодами.

Тому юрист міжнародник допоможе Вам розірвати шлюб з турком, німцем, литовцем, шведом, австрійцем, англійцем, австралійцем, канадцем, японцем, китайцем, сирийцем, ліванцем, росіянином, поляком, чехом, італійцем, іспанцем, албанцем, білорусом, грузином і представниками інших національностей.

Розірвання шлюбу з іноземцем

Розірвання шлюбу з іноземцем

На сьогодні, часто зустрічаються шлюби з представниками різних національностей. Цьому сприяє розширення меж, можливості подорожей і закордонних відряджень, спілкування в Інтернеті.

Тому дуже часто до адвокатів по сімейних справах звертаються з питанням, як розірвати шлюб з іноземцем. Загалом, процедура розлучення з іноземцем така ж, як і розірвання шлюбу з громадянином України.

Основна відмінність шлюборозлучного процесу з представниками інших країн залежить від того, в якій країні було зареєстровано шлюб.

Якщо шлюб з іноземцем полягав в Україні, то шлюборозлучний процес буде аналогічний розірвання шлюбу між українськими громадянами. Якщо ж шлюб був укладений в іншій країні, а процедура розлучення відбувається в Україні, то буде необхідно зробити переклад документів. Переклад необхідний для сертифіката про шлюб на українську мову, на якому проставляється апостиль.

Міжнародний адвокат співпрацює з перекладачем при розлученні, який спеціалізується на перекладі документів. Тому процес підготовки документів для розлучення спрощується, якщо Ви звертаєтеся за допомогою до хорошого юриста.

Оформлення розлучення за кордоном

Оформлення розлучення за кордоном

Динаміка сучасного життя передбачає часті поїздки, що не завжди можливо поєднати з рішенням документальних і юридичних питань.

Якщо Вам необхідно розірвати шлюб, а Ви перебуваєте за кордоном, то рекомендуємо Вам укласти договір з адвокатом. Оформити розлучення за кордоном можна в разі, якщо Ваші інтереси представляє міжнародний адвокат з розлучень.

Підставою для представлення інтересів клієнта під час шлюборозлучного процесу є договір про надання юридичних послуг.

Такий договір дає можливість не бути присутнім Вам в суді і не брати участь в судових засіданнях. Ви живете звичним життям, в той час як міжнародний юрист вирішує всі питання щодо шлюборозлучного процесу.

Апостиль при міжнародному розлученні

Апостиль при міжнародному розлученні

Міжнародний розлучення вимагає проставлення штампа апостиль на документах. Апостиль підтверджує дійсність документів на міжнародному рівні.

Якщо шлюб був укладений за кордоном, то для оформлення розлучення в Україні, необхідно перевести сертифікат про шлюб на українську мову. На перекладі сертифіката проставляється штамп апостиль.

Якщо шлюб з іноземцем був укладений в Україні, то робиться переклад рішення суду про розлучення і на ньому проставляється апостиль. Така процедура необхідна для того, щоб документ про розлучення був дійсним не тільки на рівні українського законодавства, а й на міжнародному рівні.

Адвокат з міжнародних розлучень через суд

Адвокат з міжнародних розлучень через суд

Міжнародні розлучення оформляються в суді при наявності деяких умов. Такими умовами виступають:

  • розлучення з дітьми з іноземцем;
  • розірвання шлюбу без згоди;
  • розлучення без присутності клієнта в суді;
  • міжнародне розлучення з вагітною дружиною.

Розірвання шлюбу через суд вимагає ретельної підготовки документів для розлучення. Також важливим моментом є підготовка позовної заяви на розірвання шлюбу.

Позовна заява на розлучення включає не тільки дані і подружжя, а ще й вказівку причин і підстав для розірвання шлюбу. У позові вказується предмет спору і очікуваний результат.

Тому важливо правильно і коректно підготувати заяву до суду на розлучення. Від цього залежить результат міжнародного розлучення і тривалість шлюборозлучного процесу.

Міжнародний адвокат з розлучень в Україні допоможе Вам скласти позовну заяву і оформити розлучення через суд швидко і без зайвих витрат.

Консультація міжнародного адвоката з розлучень

Консультація міжнародного адвоката з розлучень

Юрист з міжнародного права супроводить Вас протягом всього процесу розлучення з іноземцем. Також сфера діяльності адвоката міжнародника включає оформлення розірвання шлюбу, коли клієнт знаходиться за кордоном.

Якщо Вам потрібно розлучитися з іноземним громадянином, то рекомендуємо звертатися за допомогою до адвоката з міжнародних розлучень. Хороший юрист допоможе Вам вибрати правильну і виграшну тактику шлюборозлучного процесу, підготує документи для розлучення і завершить справу про розлучення з іноземцем в Вашу користь.

Вирішити всі питання, пов’язані з міжнародним розлученням можна онлайн – по телефону, в месенджері (телеграм, Вайбер, Вотсап) або по електронній пошті. Контакти для зв’язку з міжнародним адвокатам вказані на нашому сайті.

Ви можете не витрачати Ваш час для особистої зустрічі з адвокатом і подальшої участі в шлюборозлучному процесі. Наші адвокати допоможуть оформити розлучення без присутності клієнта в суді.

Юрист міжнародник при розлученні без згоди

Юрист міжнародник при розлученні без згоди

Не завжди подружжя висловлюють обопільна згода на розірвання шлюбу. Це може бути пов’язано з матеріальними і моральними факторами, а також особистісними причинами кожного з подружжя.

У таких випадках необхідно оформити розлучення без згоди чоловіка. Розірвати шлюб без згоди можна тільки в судовому порядку. Для цього подається позовна заява на розлучення.

Міжнародне розлучення без згоди може ускладнюватися різними обставинами – менталітетом чоловіка іноземця, необхідність вирішувати матеріальні питання – оформляти розділ майна. Також часто при оформленні розлучення з іноземцем потрібно вирішити, з ким будуть проживати діти подружжя.

Щоб швидко вирішити ці питання, рекомендуємо звернутися за допомогою до міжнародного адвокату. Такий спосіб вирішення справи про розірвання шлюбу позбавить Вас від моральних і емоційних переживань, а також прискорить процес розлучення.

Вартість міжнародного розлучення

Вартість міжнародного розлучення

Вартість міжнародного розлучення залежить від суми судового збору при розлученні через суд або адміністративного збору при розлученні через РАЦС.

Також на вартість розлучення з іноземцем впливає необхідність перекладу документів і проставлення штампа апостиль. Як вже було зазначено, переклад документів та апостиль на документах про розлучення не завжди потрібно.

Ще одним пунктом, який впливає на вартість оформлення міжнародного розлучення, є вартість послуг адвоката по міжнародному праву.

Дізнатися вартість послуг адвоката і шлюборозлучного процесу можна, зв’язавшись з нашими адвокатами будь-яким зручним для Вас способом – по телефону, в повідомленнях або по електронній пошті.

Часті питання сімейного адвокату

Часті питання сімейного адвокату

Я проживаю за кордоном, чи можу я розірвати шлюб в Україні без приїзду в країну?
Міжнародний розлучення вимагає перекладу свідоцтва про шлюб та проставлення апостиля в усіх випадках?
Чи можна оформити розлучення з іноземцем без його згоди?

Телефонуйте або пишіть нашим міжнародним адвокатам. Ми допоможемо оформити міжнародне розлучення і вирішити всі супутні питання.

Не витрачайте час і гроші на самостійне вирішення справи про міжнародне розлучення. Хороші міжнародні юристи швидко оформлять розлучення з оптимальним для Вас результатом.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: