Розлучення без присутності через суд

Розлучення без присутності одного з подружжя

Розлучення без присутності одного з подружжя – досить часта ситуація. Часто такі випадки супроводжуються розірванням шлюбу без згоди. Також клієнти звертаються із запитом розлучитися з дітьми без участі у судовому процесі.

Такі ситуації пов’язані з динамічним способом життя, частими поїздками – у подорожі, відрядження, переїздом до іншого міста чи країни. Ще однією причиною оформлення розлучення без присутності одного з подружжя є нероблення зустрічатися з чоловіком чи дружиною.

Якщо у Вас виникла ситуація, при якій необхідно розірвати шлюб без участі чоловіка чи дружини, рекомендуємо звернутися за консультацією та допомогою до сімейного адвоката, який допоможе визначити тактику шлюборозлучного процесу та завершити справу на Вашу користь.

Розлучитись через РАЦС без присутності чоловіка

Розірвати шлюб через РАЦС без присутності чоловіка чи дружини можна за наявності юридичних підстав. Такими підставами можуть бути:

  • недієздатність чоловіка/дружини;
  • визнання дружини/чоловіка безвісно відсутнім;
  • наявність нотаріально завіреної довіреності та заяви.

Якщо у вас немає таких підстав, то ви не зможете розірвати шлюб через РАЦС без присутності чоловіка. Також важливо враховувати обставину, що розлучення через РАЦС може бути оформлене лише за відсутності спільних дітей у подружжя.

Щоб розлучитись у РАЦСі без участі однієї сторони, рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучень. Юрист допоможе Вам підготувати всі документи на розлучення та швидко отримати свідоцтво про розірвання шлюбу.

Розірвати шлюб через суд без участі подружжя

Розірвання шлюбу через суд без участі однієї сторони можливе у випадку, якщо подружжю було подано відповідну заяву до судових органів.

Суд розглядає справи про розлучення без присутності у разі, якщо друга сторона була належним чином повідомлена про відкриття справи про розірвання шлюбу.

Неявка відповідача на судові засідання у процесі розлучення не є підставою для закриття або не розгляду справи про розлучення.

Якщо у Вас виникли складності або питання щодо розлучення в суді без присутності однієї сторони, телефонуйте нашим адвокатам. Ми допоможемо вирішити всі складнощі та відповісти на всі питання, пов’язані із розірванням шлюбу без участі однієї зі сторін.

Вартість розірвання шлюбу онлайн – без присутності

Вартість оформлення розлучення без присутності включає суму судового збору або адміністративного збору (залежно від органу, в якому оформляється розлучення), вартості послуг адвоката при розлученні, а також додаткових витрат.

Додатковими витратами під час розірвання шлюбу без участі є нотаріальне засвідчення документів, оформлення довіреності.

Також, якщо у Вас укладено шлюб з іноземцем, то може знадобитися переклад документів для розлучення. Наприклад, розлучення з іноземцем, шлюб з яким було укладено в іншій країні, вимагає перекладу свідоцтва про шлюб українською мовою.

Щоб уточнити вартість розірвання шлюбу без присутності, звертайтесь до наших адвокатів. Ми допоможемо Вам визначити ціну процесу розлучення у Вашому конкретному випадку і допоможемо вирішити справу про розірвання шлюбу на Вашу користь.

Оформити розлучення без участі сторін

Якщо обидві сторони не можуть взяти участь у шлюборозлучному процесі або у подружжя немає бажання займатися юридичним оформленням розірвання шлюбу, то Вас слід оформити послугу розлучення під ключ.

Розлучення під ключ передбачає, що Ви не берете особистої участі в оформленні процесу розлучення. Усі питання, пов’язані з розлученням без участі сторін, вирішує адвокат із сімейних справ.

У період шлюборозлучного процесу Ви можете працювати, подорожувати, їздити у відрядження, а адвокат представлятиме Ваші інтереси в суді, оформлятиме всі необхідні документи для розлучення.

Хороший адвокат – це швидке вирішення справи про розлучення із бажаним результатом.

Адвокат з розлучень без участі подружжя в суді

Адвокат з розлучення допоможе Вам швидко і безпроблемно розлучитися, навіть якщо Ваш чоловік не може брати участь у шлюборозлучному процесі.

До сфери відповідальності юриста з розлучень входить:

  1. визначення структурного органу, в якому відбуватиметься процес розлучення;
  2. підготовка документів та заяви на розлучення;
  3. участь у судових засіданнях або подання Ваших інтересів без особистої участі клієнта;
  4. отримання документа, що підтверджує розлучення.

Якщо Ви не хочете брати жодної участі в оформленні розірвання шлюбу, то адвокат з розлучень може взяти на себе всі обов’язки щодо процесу розлучення.

Підставою для цього є укладання договору про надання правової допомоги. На підставі договору юрист зможе вирішувати всі питання, пов’язані з процесом шлюбу самостійно.

Документи для розлучення без присутності чоловіка в суді

Якщо Ви хочете оформити розлучення без присутності чоловіка в суді, то Вам слід підготувати позовну заяву на розлучення та додати до неї паспорти подружжя, ІПН, свідоцтво про укладання шлюбу та квитанцію про сплату судового збору.

Основним документом, від якого залежить мірою справи про розлучення, є позовна заява. Правильно підготовлений позов – запорука гарного результату процесу розлучення.

Якщо Ви хочете без проблем розлучитись в суді без присутності чоловіка – звертайтеся за допомогою до сімейного адвоката, який правильно і коректно складе позов і доведе справу про розірвання шлюбу до кінця.

Найчастіші питання сімейному адвокату

Чи можна оформити розлучення, якщо чоловік перебуває за кордоном?
Чи можна розірвати шлюб без моєї участі у суді та без присутності чоловіка?
Як швидко оформити розлучення з дітьми без присутності чоловіка в суді?

Як розлучитися з дітьми без присутності чоловіка

Розлучення з дітьми без присутності чоловіка передбачає порядок дій, аналогічний до розірвання шлюбу без присутності чоловіка в суді.

Процедура розлучення передбачає підготовку позову, необхідних документів та їх подання до районного суду за місцем проживання відповідача. Подати на розлучення до суду за місцем проживання позивача можна за наявності неповнолітніх дітей або за станом здоров’я чоловіка, який подає на розлучення.

У разі розлучення з дітьми слід до основних документів додати оригінал свідоцтва про народження дітей.

Контакти для зв’язку з адвокатом у сімейних справах

Якщо Вам потрібно розірвати шлюб, при цьому один із подружжя не може взяти участь у шлюборозлучному процесі – не витрачайте часу, телефонуйте нашим адвокатам з розлучень.

Адвокати у сімейних справах оперативно проаналізують Вашу справу про розірвання шлюбу без присутності та допоможуть досягти бажаного результату.

Телефонуйте або пишіть зараз. Контакти для зв’язку з адвокатами розміщені на нашому сайті – телефони для дзвінків та повідомлень (Вайбер, Телеграм, Вотсап) та електронна пошта.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: