Розлучення за один день

Розлучення за один день в Україні

Розлучення не є легкою справою, і це є очевидним фактом. Ніхто з нас не хотів би пережити цей досвід, а якщо й доведеться, то щоб процедура, пов’язана з розірванням шлюбу, була якнайменш обтяжливою для психіки подружжя. Зокрема, багато хто запитує: як швидко оформити розлучення за один день, тобто, у першому читанні? Такий варіант можливий навіть тоді, коли пара має неповнолітніх дітей.

Проте важливо знати, що у будь-якому разі чоловікові та дружині дається один місяць на примирення та обмірковування прийнятого рішення розірвати сімейні узи. Протягом цього періоду подружжя має право відкликати раніше подану заяву (або позов до судової інстанції).

Як швидко розлучитися в Україні

Розлучитись в Україні швидко можна, використовуючи різні можливості судового процесу. Дещо скоротити термін, передбачений законом для оформлення розлучення в суді при подачі спільної заяви, можна подавши звичайний позов про розірвання шлюбу одним із подружжя. При грамотному складанні позову, що можуть забезпечити наші адвокати, зокрема: правильної аргументації причин розлучення, при виборі правильної тактики поведінки процесу, поведінки подружжя, можна розірвати шлюб швидше, ніж за місяць.

Для того, щоб правильно вибудувати процедуру розлучення і не затягнути її замість того, щоб прискорити, можна звернутися до наших адвокатів, які перебувають у Києві. Вони дадуть повну консультацію про те, як провести процедуру розлучення максимально швидко та ефективно, підкажуть, які докази потрібно зібрати для того, щоб процес розлучення не розтягнути на багато місяців.

Як розлучитись за один день в органах РАГСу в Україні?

Простий і швидкий процес розлучення в Україні може бути проведений через управління запису актів цивільного стану. Розлучення в РАГСі надається за спільною заявою подружжя, якщо у пари немає дітей або один із подружжя недієздатний. Шлюб розривається незалежно від того, чи є між подружжям суперечка про розподіл майна. Розлучення за день, оформлений в РАГСі, підтверджується документом – свідченням про розірвання шлюбу.

Як оформити розлучення за день через суд в Україні?

Суд не є розвагою, він пов’язаний з великим стресом і напругою, особливо для осіб, що беруть участь у судовому процесі, який визначає особисте життя подружжя, що розлучається. Проте цілком можливо домогтися розлучення за день вже на першому судовому засіданні.

Для того, щоб розлучитися за один день, має бути виконана одна істотна умова. Шлюбно-розвідний процес має бути максимально мирним, що не завжди означає винесення рішення про розлучення без вказівки вини однієї зі сторін. Це означає, що сторони погоджуються одна з одною щодо висновків, викладених у позовній заяві.

Перевагою розлучення за згодою сторін є короткий час судового розгляду. У багатьох випадках, якщо сторони домовляться з усіх актуальних питань, можна розлучитися за один день. Перш ніж звертатися до суду і складати прохання про розірвання шлюбу, подружжю просто потрібно обговорити одне з одним такі питання, як:

Поділ майна в Україні

Аргументоване клопотання про розлучення та чітка інформація про спосіб поділу спільно нажитого майна (квартири або будинки, автомобіля, меблів, картин, комп’ютера, телевізора, побутової техніки, грошей тощо) означає, що суд на тому ж засіданні може ефективно вирішити майновий питання. Якщо ви не знаєте як швидко оформити розлучення, краще звернутися до юристів і врегулювати нюанси, що стосуються поділу майна.

Розмір аліментів в Україні

Спільні домовленості, пов’язані із зобов’язанням щодо утримання дітей, які не досягли 18-річного віку, прискорює судовий розгляд. Перед слуханням слід обговорити суму аліментів, яка задовольнить потреби кожної дитини. Це ще один крок як швидко розлучитися в Україні.

Батьківські права

Тут рішення подружжя визначають, як буде поділено батьківську відповідальність на неповнолітніх дітей. Встановлюючи графік зустрічей, час і дату відвідувань, пара показує суду, що вони обоє піклуватимуться про своїх спільних дітей. Відсутність порозуміння у цьому питанні призведе до збільшення часу, що наближає отримання розлучення.

Узгодження між подружжям цих пунктів і є ключовим моментом як швидко розлучитися. Якщо обидві сторони шлюборозлучного процесу мирно домовилися, тоді жодній із сторін не доведеться подавати апеляцію до вищих інстанцій, щоб оскаржити рішення суду, а отже, цілком можливо отримати розлучення за один день.

Але перш за все, необхідно пам’ятати, що основною умовою для вирішення суду на розірвання шлюбу є повне припинення зв’язків (фізичних, духовних та економічних) між подружжям.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: