Розлучення онлайн

Розлучення онлайн

Розлучення онлайн: особливості подачі заяви

Розлучення онлайн стає все популярнішим у нашій країні. Сьогодні в Україні працюють онлайн сервіси, за допомогою яких Ви можете розірвати шлюб через суд і через ЗАГС.

У цій статті ми розглянемо особливості подачі на розлучення дистанційно через Інтернет, визначимо всі можливості і обмеження дистанційного подання на розірвання шлюбу, а також визначимо, як оформити розлучення з дітьми і без дітей за допомогою Інтернету.

Онлайн розірвання шлюбу: куди подавати документи

Відразу слід зазначити, що онлайн розірвання шлюбу грунтується на таких же правових нормах, як і особиста подача документів на розлучення. Тому орган, куди подавати на розлучення, визначається таким же чином, як і при розірванні шлюбу з особистою присутністю в суді або РАГСі.

Подавати на розлучення в ЗАГС можна при відсутності дітей, вік яких ще не досяг 18 років, а також при розірванні шлюбу за взаємною згодою. Якщо ж у сімейної пари є діти до 18 років або один з них проти оформлення розлучення, тоді необхідно звертатися в судові органи.

Розлучення без дітей оформити набагато простіше, так як законодавство завжди буде відстоювати інтереси дітей. При цьому навіть при наявності дітей Ви можете уникнути складнощів в оформленні розірвання шлюбу, якщо зверніться до хорошим адвокатам.

Зв’язатися з адвокатом

Розірвати шлюб онлайн через ЗАГС

Після того, як Ви визначили, що розлучення може бути оформлений через ЗАГС, слід зазначити, що онлайн розірвання шлюбу в такому випадку може відбуватися за допомогою сервісу онлайн розлучення або за допомогою сімейного адвоката.

Якщо Ви вирішили подати заяву на сервісі Мін’юсту, то Ви повинні знати про необхідність прийти особисто подружжю в районний ЗАГС для отримання свідоцтва про розлучення. Такий сервіс дає можливість подати заяву на розлучення онлайн, при цьому вся процедура шлюборозлучного процесу не може пройти дистанційно.

Якщо Вам підходить такий варіант, то Ви можете заповнити заяву на порталі, вказавши в ньому всю необхідну інформацію. Потім Ви вибираєте дату отримання документа про розлучення.

Відразу відзначимо, що дата розлучення не може бути раніше, ніж через місяць після подачі заяви на розірвання шлюбу. Це пов’язано з тим, що у кожного чоловіка є один місяць на прийняття остаточного рішення на розлучення.

Якщо ж Ви хочете повністю позбутися від необхідності брати участь в шлюборозлучному процесі, то рекомендуємо звернутися до адвоката по сімейних справах. Юрист допоможе визначити спосіб, завдяки якому Вам не доведеться брати участь в оформленні розірвання шлюбу.

Дистанційне проведення судових засідань при розірванні шлюбу

Ще одним варіантом розлучення онлайн є подача заяви адвокатом на дистанційне проведення судових засідань у справах про розірвання шлюбу. В такому випадку судове засідання проходить у форматі відеоконференції.

Заява на дистанційне розгляд справи про розлучення має бути подано не менше ніж за п’ять днів до дати судового засідання. Для проведення такого формату розгляду справи про розірвання шлюбу, у чоловіка повинна бути оформлена цифровий підпис.

Всі матеріали справи про розлучення, що розглядаються в режимі онлайн, повинні бути надані суду в хорошій якості (звук і зображення). Запис відеоконференції судового засідання прикріплюється до справи про розірвання шлюбу.

Як розлучитися онлайн через суд

Оформити розлучення через суд також можна онлайн. Зараз в Україні діє сайт Судова влада, на якому Ви можете вибрати районний суд і подати позовну заяву на розлучення.

Розлучення без участі в суді може бути оформлений, якщо у подружжя немає конфліктів і суперечок щодо поділу спільного майна. У зворотному випадку, рекомендується звертатися до адвокатів для найбільш оптимального вирішення спору про спільне майно.

Якщо Ви вирішили розлучитися в суді онлайн, то слід правильно визначити підсудність справи. Подавати документи для розлучення слід за місцем проживання або реєстрації відповідача.

Якщо ж у позивача є під опікою неповнолітні діти або стан здоров’я не дозволяє приїхати за місцем проживання відповідача, то позивач може подавати заяву на розлучення за своїм місцем проживання.

Подати позовну заяву онлайн на розірвання шлюбу

Подача позовної заяви на розлучення – це найважливіша частина шлюборозлучного процесу. Тому слід підійти до цього питання дуже педантично. Ви повинні правильно заповнити всі графи позову, а також надати суду всі обставини і докази необхідності розірвати шлюб.

Залежно від того, як буде підготовлено позовну заяву, суд може розглянути або не розглянути Ваші позовні вимоги. Тому ми рекомендуємо звертатися до сімейних адвокатам для підготовки позову. В Інтернеті є дуже багато зразків заповнення позовних заяв, при цьому ніде немає гарантій, що вони актуальні на сьогоднішній день.

Про адвоката з розлучень в Україні

Розлучитися онлайн: переваги та обмеження

Розглянувши особливості подачі документів на розлучення онлайн через суд і через ЗАГС, можна сказати, що є як переваги такого оформлення розірвання шлюбу, так і обмеження.

У разі розлучення через ЗАГС онлайн за допомогою сервісу Мін’юст, Вам все ж потрібно буде приїхати в ЗАГС для отримання документів на руки. У разі розірвання шлюбу онлайн через суд на сайті Судової влади, Ви ризикуєте тим, що можете допустити помилки в документах і суд не розгляне Вашу справу.

Такі обмеження досить ризиковані і можуть привести до затягування процесу розлучення. При цьому вихід все ж є. Ви можете звернутися до адвоката з розлучень і оформити швидке розлучення дистанційно через Інтернет.

Онлайн розлучення з адвокатом:
правильна підготовка документів;
швидке вирішення справи про розлучення;
гарантований позитивний результат.
Розлучення онлайн самостійно:
помилки при підготовці документів;
затягнутий процес;
відсутність будь-яких гарантій результату.

Оформлення розлучення дистанційно через Інтернет

Підсумувавши все вищесказане, слід зазначити, що розірвання шлюбу онлайн сьогодні можливо і реально.

При цьому сервіси, що надають можливість українським громадянам розлучатися дистанційно через Інтернет характеризуються досить сильними обмеженнями.

Ми рекомендуємо Вам не ризикувати, а отримати гарантований результат в Вашу користь, скориставшись послугами хороших адвокатів з розлучень.

Допомога адвоката при розірванні шлюбу онлайн

Сімейний адвокат з розлучень онлайн – це не тільки гарантований результат, це зручність і простота оформлення розірвання шлюбу.

Ви можете повністю звільнити себе від турбот, пов’язаних з процесом розлучення, замовивши послугу розлучення під ключ. Так, підписавши договір з юристом про надання правової допомоги, Ви передаєте всі обов’язки адвоката, пов’язані з процесом розлучення.

Адвокат від Вашого імені зможе подавати документи в судові органи, бути присутнім на судових засіданнях і представляти Ваші інтереси. Вам не потрібно буде їздити по всіх структурних організаціям і збирати довідки і докази, необхідні для розлучення.

Також слід зазначити, що Вам не потрібно буде відвідувати офіс адвоката, адже всі питання Ви зможете вирішити в телефонному режимі. А документи та іншу необхідну інформацію Ви зможете надіслати електронною поштою або в месенджері. Контакти Ви можете переглянути на нашому сайті.

Тобто під час шлюборозлучного процесу Ви зможете працювати і відпочивати в звичному режимі, а всі питання щодо розірвання шлюбу буде вирішувати адвокат. Також юрист зможе максимально прискорити процес розлучення і простежить за всіма судовими етапами розірвання шлюбу.

Зв’язатися з адвокатом

Вартість онлайн розлучення

Вартість розлучення онлайн аналогічна розірвання шлюбу з особистою участю. Якщо Ви розриваєте шлюб через ЗАГС, то Ви оплачуєте адміністративний збір. При оформленні розлучення через суд необхідно сплатити судовий збір.

Також у вартість шлюборозлучного процесу включайте вартість послуг при розлученні адвоката. Юридичні послуги – це ті витрати, які окупляться дуже швидко.

Адже за допомогою адвоката Ви заощадите час на підготовку документів і судовому процесі розгляду справи про розлучення. Також Ви будете впевнені в тому, що все оформлено правильно.

Тому рекомендуємо Вам не економити на адвоката, а вибирати юриста з хорошою репутацією, відгуками, а також досвідом вирішення сімейних справ і оформлень розлучення.

Часті питання адвокату про розлучення онлайн

Чи можна оформити онлайн розлучення без участі в суді?
Як швидко розірвати шлюб через Інтернет?
Чи можна розлучитися онлайн з дітьми?
Зв’язатися з адвокатом

Документи про розірвання шлюбу онлайн

Документами, що підтверджують розірвання шлюбу онлайн, як і при особистій присутності, є:

  • свідоцтво про розлучення (при розірванні шлюбу через РАГС);
  • рішення суду про розлучення (при оформленні шлюборозлучного процесу через суд).

Слід зазначити, що якщо Ви розлучаєтеся в суді, то після отримання на руки рішення суду про розірвання шлюбу, Вам слід звернутися до районного суду і поставити позначку про розлучення. Це важливо для подальшого укладення шлюбу і оформлення на себе майна.

Телефонуйте або пишіть нашим адвокатам вже сьогодні! Ми надамо оперативно інформацію про Вашій справі про розлучення і допоможемо швидко досягти бажаного результату!

Зв’язатися з адвокатом
Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: