Швидке розлучення

Швидке розлучення

Швидке розлучення

Оформити швидке розлучення

Оформити швидке розлучення

Багато клієнтів, які прийшли до рішення розірвати шлюб, задають питання, як можна швидко оформити розлучення? У цій статті ми розглянемо терміни розлучення, основні особливості швидкого розлучення через суд та через РАЦС, а також розберемо, як можна швидко розірвати шлюб без присутності і згоди одного з подружжя.

Розлучення на сьогодні досить часта процедура. При цьому багато хто не хоче витрачати багато часу на юридичне оформлення документів і розірвання шлюбу.

Є способи швидкого оформлення розлучення відповідно до українського законодавства. Основні відмінності і особливості шлюборозлучного процесу в прискореному режимі залежать від структури, в якій відбувається оформлення розірвання шлюбу.

Способи оформлення розлучення

Способи оформлення розлучення

На сьогодні в Україні існують дві структурні організації, які займаються юридичним оформленням розірвання шлюбу:

 1. РАЦС;
 2. судові органи.

Оформлення розлучення через РАЦС та через суд визначається умовами і особливостями подружжя. Зараз ми розглянемо, в якому випадку можливе оформлення розлучення через РАЦС, а в яких випадках необхідно оформлення розірвання шлюбу через судові органи.

Як швидко розлучитися через ЗАГС

Як швидко розлучитися через РАЦС

Оформлення шлюборозлучного процесу в РАГСі можливо при дотриманні двох основних умов:

 • відсутність у подружжя спільних дітей до 18 років;
 • згода чоловіка і дружини розірвати шлюб.

Процедура шлюборозлучного процесу через РАЦС триває один місяць з моменту подачі заяви подружжям на розлучення. Цей місяць дається подружній парі для остаточного прийняття рішення про розірвання шлюбу.

Якщо один з них передумає розлучатися, то можна забрати заяву в зазначений період часу (1 місяць).

Документи для розлучення в РАГСі

Документи для розлучення в РАГСі

Щоб оформити розлучення в РАГСі подружжю слід скласти спільну заяву і подати його в районне відділення РАГСу разом з пакетом документів.

Перелік документів для розлучення в РАГСі включає паспорта і їх копії, ідентифікаційні коди подружжя, свідоцтво про шлюб, а також квитанцію про оплату арбітражного збору.

Щоб швидко і без проблем оформити розлучення в РАГСі рекомендуємо звертатися до сімейних адвокатам, які знають всі тонкощі і деталі шлюборозлучного процесу.

Порядок швидкого розлучення через органи суду

Порядок швидкого розлучення через органи суду

Розлучення через суд необхідний в разі, якщо у подружжя є спільні діти до 18 років або один з них проти розірвання шлюбу.

Розлучитися в суді можна двома способами:

 • подачею спільної заяви на розлучення;
 • поданням позовної заяви на розірвання шлюбу.

Хороші адвокати з розлучень рекомендують подавати позовну заяву на розлучення, оскільки такий спосіб значно прискорює процес розлучення.

Допомога адвоката по сімейних справах допоможе Вам не тільки швидко оформити розлучення, але і заощадити кошти під час шлюборозлучного процесу.

Розірвати шлюб швидко без присутності чоловіка

Розірвати шлюб швидко без присутності чоловіка

Розірвати шлюб без присутності чоловіка можна через судові органи. Порядок розірвання шлюбу в такому випадку передбачає, що один з подружжя подає позовну заяву на розлучення і необхідний пакет документів. Також слід надати інформацію про місце проживання другого з подружжя.

Органи суду сповіщають другого з подружжя про шлюборозлучному процесі за його місцем проживання. Якщо чоловік не з’являється на судове засідання щодо справи про розлучення, то призначають дату повторного засідання.

У разі відсутності чоловіка на повторному засіданні суд може прийняти рішення про розірвання шлюбу без присутності чоловіка.

Такий порядок розлучення вимагає коректного оформлення документів для їх подачі в суд. Залежно від того, як підготовлено позовну заяву і які надані докази та підстави для розірвання шлюбу, суд прийме те чи інше рішення.

Тому рекомендуємо звертатися за консультацією і допомогою до адвоката з розлучень, який допоможе швидко оформити розлучення без присутності в суді дружина.

Процедура швидкого розлучення без дітей до 18 років

Процедура швидкого розлучення без дітей до 18 років

Якщо у подружжя немає спільних дітей до 18 років, то вони можуть оформити розлучення в РАГСі. Такий порядок оформлення шлюборозлучного процесу передбачає спільну згоду розірвати шлюб.

Якщо ж хтось із подружжя проти розлучення, то слід звертатися в судові органи для оформлення шлюборозлучного процесу.

Щоб швидко оформити розлучення без дітей, головне правильно підготувати всі документи, здійснити оплату судового чи адміністративного збору. Також важливим моментом є визначення підсудності.

Підсудність розірвання шлюбу

Підсудність розірвання шлюбу

Підсудність розлучення визначає, в який орган слід подавати документи. Відповідно до українського законодавства, документи на розлучення подаються за місцем проживання відповідача.

При цьому якщо позивач є опікуном дітей до 18 років або не може звернутися до судових органів за місцем проживання відповідача в зв’язку зі станом здоров’я, то він може подати документи для розірвання шлюбу за своїм місцем проживання.

Якщо розлучення оформляється за згодою подружжя, то вони можуть подати документи за місцем проживання одного з сімейної пари.

Швидке розлучення «під ключ»

Швидке розлучення «під ключ»

Якщо у Вас немає бажання займатися вирішенням питань щодо справи про розлучення, то рекомендуємо Вам скористатися послугою «розлучення під ключ».

Розірвання шлюбу під ключ – це послуга, яка передбачає укладення договору з адвокатом про надання юридичних послуг.

На підставі такого договору адвокат з розлучень може представляти Ваші інтереси в суді та вирішувати всі питання, що виникають в період шлюборозлучного процесу без Вашої участі.

Ви зможете продовжувати працювати, подорожувати, їздити у відрядження та не відволікатися на рішення документальних питань або відвідування судових засідань.

Хороший адвокат з розлучень швидко і якісно оформить розлучення без Вашої участі. Всі питання з адвокатом можуть бути вирішені в режимі онлайн будь-яким зручним для Вас способом – по телефону, в месенджері або по електронній пошті. Тобто Ви можете оформити розлучення онлайн.

Вартість швидкого розлучення

Вартість швидкого розлучення

Вартість швидкого розлучення в Україні залежить від таких параметрів:

 • суми адміністративного або судового збору;
 • вартості відновлення документів, в разі якщо якийсь документ загублений або зіпсований і потрібно оформити розлучення без документів;
 • вартості послуг адвоката.

Вартість послуг адвоката визначається рівнем його професіоналізму, досвіду і репутації. Також ціна послуг адвоката з розлучень може залежати від територіального розташування юриста.

Рекомендуємо Вам не економити на послугах адвоката, так як від якості наданих послуг залежить результат справи про розлучення, а також швидкість шлюборозлучного процесу.

Консультація адвоката з розлучень

Консультація адвоката з розлучень

Адвокат з розлучень допоможе Вам швидко і якісно вибрати правильну тактику шлюборозлучного процесу, підготувати всі необхідні документи, а також прискорити процес розірвання шлюбу.

Зв’язатися з нашими адвокатами можна будь-яким зручним для Вас способом:

 1. по телефону;
 2. в месенджері – Вайбер, телеграм, Вотсап;
 3. по електронній пошті.

Якщо Ви хочете швидко оформити розлучення і не брати участь у вирішенні документальних питань, не відвідувати судові органи, то телефонуйте нашим адвокатам.

Часті питання адвокату

Часті питання адвокату

Як можна прискорити процес розлучення?
Чи можна оформити розлучення без моєї присутності в суді ?.
Якщо я не можу приїхати в місто, в якому відбувається процес розлучення, чи може адвокат вирішити справу без моєї участі?

Телефонуйте нашим адвокатам вже сьогодні. І найближчим часом Ви зможете отримати інформацію про оптимальну тактику розлучення швидко розірвати шлюб.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: