Як затягнути справу про розлучення?

Як затягнути справу про розлучення?

Розлучення – це подія, яка завжди викликає згоду у двох подружжя. Один з подружжя може бути проти розлучення з різних причин. Тоді актуальним питанням стає, як затягнути справу про розлучення в суді.

Розлучення через РАЦС може бути скасовано протягом одного місяця, який подається подружжю для остаточного прийняття рішення. Відкласти розгляд заяви на розлучення у разі на більш тривалий період неможливо.

Скрябин А.Н.
Скрябин А.Н.
сімейний адвокат
У цій статті я розповім Вам, як затягнути справу про розлучення через суд, а також який спосіб буде ефективнішим у різних ситуаціях.
Який спосіб затягування розлучення Вам на часі?
подати зустрічний позов;
0%
не з'явитися до суду;
0%
подати апеляцію на рішення суду;
100%
подати запит на перенесення судового засідання;
0%
подати до суду для встановлення терміну примирення.
0%
Voted: 1

Затягувати розлучення через суд можна з різних причин. Наприклад, якщо один із подружжя не бажає розлучатися через невпевненість у своєму рішенні і готовий зробити все необхідне для відновлення шлюбних відносин.

Також часто зустрічаються ситуації, коли дружина подає на розлучення гаряче, а чоловік розуміє, що потрібен час для врегулювання питання про розлучення без згоди.

Судова практика розгляду та оформлення шлюборозлучних процесів показує, що часто судді йдуть назустріч чоловікові, який хоче відстрочити розлучення. Тому ми розглянемо ефективні засоби затягування розлучення в суді.

Зв’язатися з адвокатом

Топ-5 способів затягнути розлучення

Існують різні способи затягнути процес розлучення до суду. Але в цій статті я розповім про найефективніші та найдієвіші методи затягування розлучення.

Топ-5 способів затягнути розлучення з дружиною:

  1. не прийти до суду на розгляд позовної заяви про розлучення. У такому разі судове засідання буде перенесене одного разу. Якщо ж чоловік не з’явиться і на друге засідання, то судові органи все ж таки розглянуть справу;
  2. прийти на судове засідання, але попросити відкласти розлучення. У цьому випадку слід зазначити причину для такої відстрочки. Щоб суд не відмовив у затягуванні шлюборозлучного процесу, краще звернутися до адвоката для визначення таких причин;
  3. подати зустрічний позов до суду, що затягне процес розлучення. Позов може містити вимоги щодо розподілу майна або виплати аліментів;
  4. подати апеляцію на рішення суду, що зможе призупинити процес розлучення;
  5. попросити термін для примирення, який становить три місяці, що дасть змогу вплинути на рішення чоловіка.

Що робити, якщо дружина затягує процес розлучення?

Дружина затягує розлучення – що робити? У разі слід проаналізувати спосіб, за допомогою якого відстрочений процес розірвання шлюбу суді.

Це дозволить зрозуміти, за який час буде відновлено розгляд справи про розлучення.

Також рекомендуємо звернутися до адвоката, який зможе виступити посередником між подружжям для з’ясування причин затягування розлучення, що може прискорити процес розлучення в судових органах.

Консультація адвоката, як затягнути процес розлучення в суді

Консультація адвоката з розлучення – це оптимальний спосіб прискорити розгляд справи про розлучення в суді. Крім цього, якщо Вам потрібно відкласти розлучення, то юрист з розлучення допоможе вибрати той спосіб, який підійде у Вашій ситуації.

Зв’язатися з адвокатом можна у Ватсап, Вайбер, Телеграм, електронною поштою або телефоном. Всі контакти для зв’язку з адвокатом розміщені на нашій юридичній компанії.

Ви можете оформити розлучення онлайн навіть без вашого приїзду в офіс до адвоката або в судові органи. Наші юристи допоможуть розлучитися під ключ у терміни, які Вам необхідні.

Як протистояти затягуванню процесу розлучення?

Якщо один із подружжя використовує законні способи затягування процесу розлучення, то протистояти цьому процесу практично неможливо.

Найкраще звернутися до адвоката з розлучення, який допоможе довести суду про необхідність розірвання шлюбу.

Гарний адвокат підбере найкращу тактику процесу розлучення і надасть судовим органам докази необхідності розірвання шлюбу.

Зв’язатися з адвокатом
Развод с адвокатом:
гарантія гарного результату;
экономия денег;
без нервів;
Развод без адвоката
без гарантії результату;
додаткові витрати;
стрес.

Актуальні питання адвокату з розлучення через суд

Чи не можна прийти до суду, щоб затягнути розлучення?
Чи законно затягувати розлучення?
Як протистояти затягуванню розлучення в суді?
Зв’язатися з адвокатом

Якщо Ви хочете затягнути справу про розлучення в суді з дружиною, то телефонуйте або пишіть зараз адвокатам нашої юридичної компанії.

Ми оперативно зв’яжемося з Вами та проведемо консультацію у Вашій справі про розлучення через суд.

Скрябіна Д.С.
Скрябіна Д.С.
сімейний адвокат
Якщо стаття «Як затягнути справу про розлучення» була актуальною та корисною, то ставте лайк, а також вивчайте актуальну інформацію у сфері сімейного права на нашій юридичній компанії.

Телефонуйте нам зараз! Ми допоможемо вирішити Вашу справу про розірвання шлюбу в найкоротші терміниіз гарантією позитивного результату.

дзвоніть нам ми допоможемо вам!

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: