Ходатайство о рассмотрении дела без участия и присутствия стороны по делу

Ходатайство о рассмотрении дела без участия и присутствия стороны по делу

Для усіх користувачів сайту razvod24.com.ua, ми підготували шаблони, зразки юридичних документів, які відтворюють форму документа «Клопотання про розгляд справи без участі і присутності сторони у справі». Але не можна використовувати дані зразки без їх обробки і доповнення, згідно обставин конкретного сімейного справи. Тому, всю відповідальність за правильність складання Клопотання про розгляд справи без участі і присутності сторони у справі з цим шаблонах несуть користувачі сайту.

Жовтневий районний суд м. Запоріжжя
69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, буд. 6
Веб-сайт: http://gt.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@gt.zp.court.gov.ua
Телефон: (061) 764-40-96

Суддя: ХХХХХХ
Справа: ХХХХХХ

ХХХХХХХ 
69000, м.Запоріжжя, Вул. ХХХХХХ
Паспорт: ХХХХХХ
E-mail: ХХХХХХ
Тел.: відсутній

Клопотання про розгляд справи без участі та присутності сторони позивача

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за заявою ХХХХХХХ  про встановлення факту розірвання шлюбу.
Я, ХХХХХХХ , не маю можливості бути присутньою у судовому засіданні при розгляді справи про встановлення факту розірвання шлюбу.
Однак, я позивач по справі зацікавлена в найскорішому розгляді справи.
У зв’язку з чим прошу суд проводити судове засідання, в якому розглядати цивільну справу за заявою ХХХХХХХ  про встановлення факту розірвання шлюбу без моєї участі та присутності.
Свої позовні вимоги підтримую в повному обсязі та прошу суд задовольнити їх. Проти заочного розгляду справи не заперечую.
Відповідно до ч. 3 ст. 200 Цивільного процесуального кодексу України за результатами підготовчого провадження суд ухвалює рішення у випадку визнання позову відповідачем. У разі визнання відповідачем позову прошу суд ухвалити відповідне судове рішення.
Керуючись ч. 1 ст. 43, ч. 3 ст. 211 та ч. 5 ст. 272 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ СУД:

Цивільну справу за заявою ХХХХХХХ  про встановлення факту розірвання шлюбу розглядати без моєї участі та присутності.

10.07.20__                                                            (підпис)

Розраховувати на позитивний результат у справі можна при правильному складанні документів на розлучення. Тому, оптимальним буде звернутися до досвідченого адвоката по сімейних справах, який підготує необхідні документи on-line, згідно з нормами чинного законодавства України. Звернувшись до адвокату по разводам, Ви гарантовано отримаєте хороший результат і правильно складете Клопотання про розгляд справи без участі і присутності сторони у справі.

Рекламный блок
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Семейный адвокат
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: