Заявление о предоставлении срока для примирения супругов

Заявление о предоставлении срока для примирения супругов

Для усіх користувачів сайту razvod24.com.ua, ми підготували шаблони, зразки юридичних документів, які відтворюють форму документа «Заява про надання терміну для примирення подружжя». Але не можна використовувати дані зразки без їх обробки і доповнення, згідно обставин конкретного сімейного справи. Тому, всю відповідальність за правильність складання Заяви про надання терміну для примирення подружжя з цим шаблонах несуть користувачі сайту.

Хустський районний суд Закарпатської області
90400, м. Хуст, вул. І.Франка, 18
Веб-сайт: https://hs.zk.court.gov.ua
E-mail: inbox@hs.zk.court.gov.ua
Суддя Савицький С. А.
Справа 309/3086/19
Провадження 2/309/1700/19

Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя 149, корп. 2
E-mail: 3002218355@mail.gov.ua
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги, який міститься
у матеріалах справи представляю
інтереси (відповідача)
ХХХХХХХ Романа Івановича

Заява про надання терміну для примирення подружжя

У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Віталії Михайлівни. до ХХХХХХХ Романа Івановича. про розірвання шлюбу.
Судове засідання щодо розгляду справи призначено на 03.12.2020 року на 11 годину 00 хвилин.
Однак, на теперішній час між мною, позивачем по справі, Кармазіним Андрієм Олександровичем та відповідачем по справі, Кармазіною Тетяною Олександрівною проводяться примирливі процедури щодо збереження шлюбу.
Відповідно до ст. 111 СК України Суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.
Відповідно до п.4 ч. 1 ст. 251 ЦПК України Суд зобов’язаний зупинити провадження у справі у разі: 4) надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку для примирення.
На підставі викладеного, керуючись СК, ЦПК України

ПРОШУ:

1. Перенести розгляд цивільної справи за позовом ХХХХХХХ Віталії Михайлівни. до ХХХХХХХ Романа Івановича про розірвання шлюбу з 03.12.2020 року о 11 годині 00 хвилин на іншу дату.
2. Розглядати справу тільки у присутності сторони відповідача та адвоката

ДОДАЮ:
1. Копію договору
2. Копію ордеру

Адвокат                                                         О.М.Скрябін    

10.07.20__

Розраховувати на позитивний результат у справі можна при правильному складанні документів на розлучення. Тому, оптимальним буде звернутися до досвідченого адвоката по сімейних справах, який підготує необхідні документи on-line, згідно з нормами чинного законодавства України. Звернувшись до адвокату по разводам, Ви гарантовано отримаєте хороший результат і правильно складете Заяву про надання терміну для примирення подружжя.

Рекламный блок
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Семейный адвокат
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: