Исковое заявление о расторжении брака с иностранцем

Исковое заявление о расторжении брака с иностранцем

Для усіх користувачів сайту razvod24.com.ua, ми підготували шаблони, зразки юридичних документів, які відтворюють форму документа «Позовна заява про розірвання шлюбу з іноземцем». Але не можна використовувати дані зразки без їх обробки і доповнення, згідно обставин конкретного сімейного справи. Тому, всю відповідальність за правильність складання Позовної заяви про розірвання шлюбу з іноземцем з цим шаблонах несуть користувачі сайту.

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД
МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ
69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 6
Веб-сайт: http://gt.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@gt.zp.court.gov.ua
Телефон: (061) 764-40-96, 764-64-36

Позивач:
ХХХХХХХ Бернар П’єр
22 липня 1960 р.н.
Проживаю за адресою:
69000, Запоріжжя, вулиця Західна 13
Паспорт громадянина Франції: 12C130122
ІПН: відсутній через релігійні переконання
E-mail: 120130122@mail.gov.ua, bermo@aol.com
Тел.: ‎‎відсутній

Відповідач:
ХХХХХХХ Людмила Миколаївна
05 серпня 1976 р.н.
Останнє відоме місце проживання:
69000, Запоріжжя, вулиця Західна 13
ІПН: не відомо
Паспорт: не відомо
E-mail:не відомо
Тел.: не відомо

Позовна заява про розірвання шлюбу з іноземцем

22 лютого 2006 року Міський відділ реєстрації актів цивільного стану Коростенського міськрайонного управління юстиції зареєстрував шлюб між мною, ХХХХХХХ Бернар П’єр 22 липня 1960 р.н. та ХХХХХХХ Людмилою Миколаївною 02 серпня 1976 р.н., про що зроблено відповідний актовий запис — № 70.
Від спільного шлюбу маємо неповнолітнього сина – ХХХХХХХ Дмитрій Бернарович 13 лютого 2007 р.н.. Після розірвання шлюбу дитина залишається проживати разом з Відповідачем по справі.
Спільне життя з Відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння між нами, розходження поглядів на сімейні відносини та сімейні обов’язки з ведення спільного господарства. У нас різні погляди на життя.
З вини обох сторін сумісне життя і збереження сім’ї стало неможливими. З 2006 року почали жити окремо.
За таких обставин вважаю, що подальше спільне життя з Відповідачем та збереження шлюбу є неможливим і суперечить моїм інтересам.
Однак Відповідач заперечує проти розірвання шлюбу у зв’язку з чим полегшений спосіб розірвання шлюбу неможливий.
У зв’язку з чим я вимушений звернутись до суду.
Спору про поділ майна не має.
Відповідно до ч. 2 ст.104 Сімейного кодексу України однією з підстав припинення шлюбу є його розірвання.
Частиною 3 ст. 105 Сімейного кодексу України встановлено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього кодексу .
Також прошу звернути увагу суду, що відповідно до ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб. ЦПК України, який є основним нормативно-правовим актом, який регулює цивільний процес в судах України, не містить положень щодо долучення до позовної заяви оригіналів документів.
Відповідно до ч. 10 ст. 28 ЦПК України 10. Позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред’являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні.
Відповідно до ч. 10 ст. 187 ЦПК України 10. Якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи, суд вирішує питання про відкриття провадження у справі. Подальший виклик такої особи як відповідача у справі здійснюється через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
Повідомляю, що оригінал документів, а саме:
— Паспорт позивача, Свідоцтво про народження сина знаходиться у мене, позивача по справі, Лє Муньє Бернара П’єра;
— Паспорт та ІПН відповідача, Свідоцтво про шлюб знаходиться безпосередньо у відповідача по справі, ХХХХХХХ Л.М., тому не маю можливості надати відповідні копії документів суду.
Позов про розірвання шлюбу між мною, ХХХХХХХ Бернар П’єром та ХХХХХХХ Людмилою Миколаївною має немайновий характер. До витрат, які я поніс і які очікую понести у зв’язку із розглядом справи відноситься лише судовий збір за подання заяви до суду. Відповідно до ст. 4 ЗУ «Про судовий збір» судовий збір за подання до суду позовної заяви про розірвання шлюбу складає 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а саме – 704 грн. 80 коп. Інших витрат не поніс, і нести у зв’язку із розглядом справи не планую.
Я, ХХХХХХХ Бернар П’єр підтверджую те, що мною не подано іншого позову (позовів) до відповідача ХХХХХХХ Людмили Миколаївни з тим самим предметом та з тих самих підстав – розірвання шлюбу. На теперішній час позов про розірвання шлюбу подано лише до Жовтневого районного суду міста Запоріжжя. Ні в якому іншому суді зазначений позов не зареєстрований.
На підставі вищевикладеного та керуючись ч. 2 ст. 104, ч.3 ст. 105, ч.1 ст. 110, ст. 112 СК України, ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Розірвати шлюб між мною, ХХХХХХХ Бернар П’єр 22 липня 1960 р.н. та ХХХХХХХ Людмилою Миколаївною 02 серпня 1976 р.н. який зареєстрований 22 лютого 2006 року Міським відділом реєстрації актів цивільного стану Коростенського міськрайонного управління юстиції, про що зроблено відповідний актовий запис — № 70.
2. Відтермінувати сплату судового збору.
ДОДАЮ:

1. Копія паспорту позивача — 2 прим.
2. Копія свідоцтва про народження сина – 2 прим.

10.07.20__                                             (підпис)             

Розраховувати на позитивний результат у справі можна при правильному складанні документів на розлучення. Тому, оптимальним буде звернутися до досвідченого адвоката по сімейних справах, який підготує необхідні документи on-line, згідно з нормами чинного законодавства України. Звернувшись до адвокату по разводам, Ви гарантовано отримаєте хороший результат і правильно складете Позовну заяву про розірвання шлюбу з іноземцем.

Рекламный блок
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Семейный адвокат
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: