Позовна заява про визнання шлюбу недійсним

Позовна заява про визнання шлюбу недійсним

Для усіх користувачів сайту razvod24.com.ua, ми підготували шаблони, зразки юридичних документів, які відтворюють форму документа «Позовна заява про визнання шлюбу недійсним». Але не можна використовувати дані зразки без їх обробки і доповнення, згідно обставин конкретного сімейного справи. Тому, всю відповідальність за правильність складання Позовної заяви про визнання шлюбу недійсним з цим шаблонах несуть користувачі сайту.

Жовтневий районний суд
м. Запоріжжя
69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 6
Веб-сайт: http://gt.zp.court.gov.ua
E-mail: inbox@gt.zp.court.gov.ua
Телефон: (061)764-40-73,764-40-52

Позивач:
Нольте Гельмут Антон
03 грудня 1957 р.н.
Проживаю за адресою:
69000, м. Запоріжжя, вул. Шевченко 46А
ІПН: відсутній через релігійні переконання
Паспорт: L2HL0083H
E-mail: en602511@mail.gov.ua
Тел.: ‎‎відсутній

Відповідач:
Чіркова (Нольте) Тетяна Олександрівна
13 січня 1972 р.н.
Проживає за адресою:
69000, м. Запоріжжя, вул. Шевченко 46А
ІПН: відсутній через релігійні переконання
Паспорт: ВА 660807
E-mail: va660807@mail.gov.ua
Тел.: ‎‎ ‎відсутній

Позовна заява про визнання шлюбу недійсним

02 квітня 2011 року, Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Калінінського районного управління юстиції у м. Донецьку зареєстрував шлюб між мною, Нольте Гельмут Антон 03 грудня 1957 р.н. (Паспорт: L2HL0083H) та Чірковою (Нольте) Тетяною Олександрівною 13 січня 1972 р.н. (Паспорт: ВА 660807), про що зроблено відповідний актовий запис – № 88.
Від спільного шлюбу дітей не маємо.
Вважаю, що вказаний шлюб був фіктивним, тобто укладеним без наміру створення сім’ї і набуття прав та обов’язків подружжя.
3 моменту укладення шлюбу ми спільно не проживали, спільним побутом зв’язані не були, спільного сімейного бюджету в нас не було.
У зв’язку із тим, що Чіркова (Нольте) Тетяна Олександрівна уклала шлюб зі мною без наміру створити сім’ю та набути обов’язків подружжя, були порушені мої права і я змушений звертатися до суду із позовом про визнання нашого шлюбу недійсним.
Згідно ч.1 ст.21 Сімейного Кодексу України шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану.
Відповідно до ч. 1 ст.27 Сімейного Кодексу України державна реєстрація шлюбу встановлена для забезпечення стабільності відносин між жінкою та чоловіком, охорони прав та інтересів подружжя, їхніх дітей, а також в інтересах держави та суспільства.
На підставі ст.40 Сімейного Кодексу України шлюб визнається недійсним за рішенням суду у разі його фіктивності. Шлюб є фіктивним, якщо його укладено жінкою та чоловіком або одним із них без наміру створення сім’ї та набуття прав та обов’язків подружжя.
Згідно ст.44 Сімейного Кодексу у випадках, передбачених статтями 39 – 41 Сімейного Кодексу України, шлюб є недійсним від дня його державної реєстрації.
Відповідно до ст.45 Сімейного Кодексу недійсний шлюб, а також шлюб, визнаний недійсним за рішенням суду, не є підставою для виникнення у осіб, між якими він був зареєстрований, прав та обов’язків подружжя, а також прав та обов’язків, які встановлені для подружжя іншими законами України.
На підставі вищезазначеного та ч.1 ст. 21, ч.1 ст. 27, ст. 39-41, 45 СК України, керуючись ст. 3, 118, 119 Сімейного кодексу України, –

ПРОШУ:

Шлюб між мною, Нольте Гельмут Антон 03 грудня 1957 р.н. та Чірковою (Нольте) Тетяною Олександрівною 13 січня 1972 р.н., зареєстрований 02 квітня 2011 року, Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Калінінського районного управління юстиції у м. Донецьку, актовий запис – № 88 від 02 квітня 2011 року визнати – недійсним.

10.07.20__                                                 (підпис)

Розраховувати на позитивний результат у справі можна при правильному складанні документів на розлучення. Тому, оптимальним буде звернутися до досвідченого адвоката по сімейних справах, який підготує необхідні документи on-line, згідно з нормами чинного законодавства України. Звернувшись до адвокату по разводам, Ви гарантовано отримаєте хороший результат і правильно складете Позовну заяву про визнання шлюбу недійсним.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: