Розлучення без дітей

Розлучення без дітей

Розлучення без дітей

Розірвання шлюбу без дітей

Розірвання шлюбу без дітей

Розлучення без дітей досить часта процедура, яка може супроводжуватися іншими ускладнюють обставинами. Такими обставинами може бути оформлення розлучення без згоди або розірвання шлюбу без присутності чоловіка в суді.

Сьогодні багато пар, у яких ще немає спільних дітей, приймають рішення про необхідність розлучитися. Розірвати шлюб за відсутності спільних дітей можна двома способами:

 • оформити розлучення через РАЦС;
 • розірвати шлюб через суд.

Спосіб розірвання шлюбу та орган, в який необхідно подати документи для розлучення, залежить від згоди двох подружжя розірвати шлюб. Щоб визначити порядок розлучення без спільних дітей, звертайтеся до хорошим адвокатам з розлучень, які допоможуть швидко розірвати шлюб.

Подати на розлучення без дітей в РАЦС

Подати на розлучення без дітей в РАЦС

Розлучення через РАГС без дітей можливий в разі, якщо обоє з подружжя згодні розірвати шлюб.

У такій ситуації необхідно спочатку визначити районне відділення РАГСу, в яке Ви будете подавати на розлучення. Подати на розірвання шлюбу можна в районний РАЦС, де був укладений шлюб або ж за місцем проживання / реєстрації подружжя.

Для цього Вам необхідно заповнити спільну заяву на розлучення в РАЦС, підготувати всі необхідні документи та сплатити адміністративний збір. Квитанцію про оплату збору слід докласти до основних документів – паспортів, ІПН, свідоцтво про укладення шлюбу.

Після подачі документів на розлучення, подружжю дається один місяць для прийняття остаточного рішення розірвати шлюб. Якщо подружжя не змінили свої наміри, то через місяць їм слід з’явитися в РАЦС.

Документом, що підтверджує розірвання шлюбу без спільних дітей в РАГСі, є свідоцтво про розлучення.

Розірвати шлюб без дітей через суд

Розірвати шлюб без дітей через суд

Розлучитися через суд без спільних дітей необхідно в разі, якщо один з подружжя проти розірвання шлюбу.

Процедура розлучення через суд може відбуватися в односторонньому порядку, тобто за допомогою подачі позовної заяви.

Порядок оформлення розлучення за відсутності спільних дітей передбачає підготовку необхідних документів і подачу їх в районний суд. Районний суд визначається місцем проживання відповідача.

Існують винятки, при яких можна подати в суд на розлучення без спільних дітей за місцем проживання позивача. Такими обставинами можуть виступити стан здоров’я позивача або знаходження у нього на піклування неповнолітніх дітей.

Для оформлення розірвання шлюбу, якщо немає дітей через суд слід сплатити судовий збір при розлученні і докласти квитанцію про оплату до пакету основних документів – паспортів, ІПН, свідоцтвом про шлюб.

Позовна заява на розлучення, якщо немає дітей

Позовна заява на розлучення, якщо немає дітей

Позовна заява на розлучення, якщо немає дітей – один їх основних документів, від якого залежить результат справи про розірвання шлюбу.

Позов включає наступну інформацію:

 1. найменування районного суду, до якого подаються документи;
 2. паспортні дані позивача і відповідача;
 3. причини розірвання шлюбу;
 4. обставини розлучення;
 5. предмет позову, тобто позовні вимоги;
 6. докази, що підтверджують необхідність розлучення.

Від коректності підготовки позовної заяви залежить, розглянуть чи в суді справу про розлучення без дітей, а також рішення, яке буде прийнято на судовому засіданні.

Якщо Ви хочете вирішити справу про розлучення без спільних дітей в Вашу користь, то рекомендуємо Вам звертатися до адвоката по сімейних справах, який допоможе грамотно підготувати позовну заяву на розлучення.

Процедура швидкого розірвання шлюбу без дітей

Процедура швидкого розірвання шлюбу без дітей

Якщо Ви хочете оформити швидке розлучення, то основною умовою для цього є обопільна згода подружжя.

Найчастіше розлучення з обопільної згоди проходить без ускладнень, які затягують процес розлучення.

При цьому якщо один з подружжя проти розірвання шлюбу, а Ви хочете прискорити розлучення, то не потрібно впадати у відчай. Прискорити розлучення без згоди чоловіка або без присутності клієнта в суді Вам допоможе хороший адвокат у сімейних справах.

Як розірвати шлюб без дітей онлайн

Як розірвати шлюб без дітей онлайн

Одним з найбільш частих запитів від клієнтів є розлучення онлайн без дітей. На сьогодні, розірвати шлюб без наявності спільних дітей можна, навіть якщо Ви перебуваєте в іншому місті або країні.

Для цього Вам слід зателефонувати або списатися з адвокатом з розлучень в Україні, який вивчить Ваша справа про розлучення і підготує всі необхідні документи.

Всі питання, пов’язані з розірванням шлюбу при відсутності спільних дітей до 18 років, можна вирішити з адвокатом дистанційно – через Інтернет.

Оформити розлучення без дітей під ключ

Оформити розлучення без дітей під ключ

Послуга розлучення під ключ без дітей – зручний і простий спосіб заощадити Ваш час, кошти і вирішити справу про розірвання шлюбу в Вашу користь.

Для того, щоб замовити розлучення під ключ, слід підписати договір про надання юридичних послуг з адвокатом, який підготує всі документи для розлучення, визначить оптимальну шлюборозлучний тактику і представить Ваші інтереси в судових органах.

Укладення договору з юристом про надання правової допомоги – це гарантований спосіб швидко оформити розлучення і досягти бажаного результату з найменшими матеріальними витратами.

Вартість розірвання шлюбу без спільних дітей

Вартість розірвання шлюбу без спільних дітей

Вартість розірвання шлюбу без дітей визначається вартістю адміністративного збору при оформленні розлучення через РАЦС або сумою судового збору при розірванні шлюбу через суд.

Також у вартість шлюборозлучного процесу слід включити ціну підготовки документів, при необхідності. Так, наприклад, якщо у Вас загублений або зіпсований будь-якої документ, необхідний для розірвання шлюбу, то Вам слід оформити розлучення без документів.

У цьому випадку перед тим як подавати на розлучення, необхідно відновити втрачений документ. В цьому Вам також допоможе хороший адвокат з розлучень і сімейних справах.

Вартість послуг при розлученні адвоката також включайте в ціну шлюборозлучного процесу без дітей. Ціна послуг юриста з розлучень залежить від якості послуг, що надаються, репутації і територіального розташування адвоката.

Сімейний адвокат при розлученні без дітей

Сімейний адвокат при розлученні без дітей

Сімейний адвокат при оформленні розлучення без дітей допоможе Вам швидко оформити розірвання шлюбу і досягти бажаного результату.

У сферу зобов’язань юриста або адвоката з розлучень та сімейних справах входить:

 • вивчення обставин справи про розірвання шлюбу;
 • вибір найкращої тактики шлюборозлучного процесу;
 • підготовка всіх необхідних документів;
 • підготовка заяви на розлучення в суд або РАЦС;
 • участь в судових засіданнях;
 • завершення справи про розлучення та отримання документа, що підтверджує розлучення.

Не затягуйте з зверненням за допомогою до адвоката. Чим швидше Ви отримаєте юридичну допомогу, тим швидше зможете розірвати шлюб. Це дозволить Вам безпроблемно оформлювати на себе рухоме і нерухоме майно, приймати самостійно рішення про усиновлення дітей або оформлення піклування над дитиною.

Часті питання адвокату

Часті питання адвокату

Можна або оформити розлучення без дітей через РАЦС?
В якому випадку розлучення без дітей оформляється в судових органах?
Як можна швидко розлучитися без дітей?

Ви можете зателефонувати нашим адвокатам вже сьогодні і отримати всю необхідну інформацію про процедуру розлучення без дітей. Сімейні юристи допоможуть швидко розірвати шлюб за відсутності спільних дітей.

Якщо Ви не знаєте, як правильно оформити справу про розірвання шлюбу, якщо немає спільних дітей, то пишіть або телефонуйте за номерами, вказаними в розділі Контакти.

Наші юристи оперативно зв’яжуться з Вами та допоможуть правильно розлучитися без дітей з найменшими витратами грошей та часу.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: