Розлучення під ключ

Розлучення під ключ

Розлучення під ключ: особливості шлюборозлучного процесу

Все більш популярною юридичною послугою стає розлучення під ключ. Ця послуга корисна для тих подружжя, які не мають можливості або бажання приймати особистої участі в шлюборозлучному процесі.

За допомогою розірвання шлюбу під ключ Ви можете розірвати шлюб без присутності, а також розлучитися без згоди Вашого чоловіка. Також корисним буде оформлення такої юридичної послуги при розлученні з ускладненими обставинами.

До які ускладнюють обставин можна віднести:

 • розірвання шлюбу з іноземцем;
 • оформлення розлучення без документів;
 • розірвання шлюбу без прописки;
 • розлучення при вагітності дружини.

Як розлучитися без участі сторін?

Якщо жоден із сімейної пари не бажає брати участь в шлюборозлучному процесі, то необхідно оформити розлучення без участі сторін, який також оформляється адвокатом під ключ.

Адвокат, відповідно до українського законодавства, має право представляти інтереси подружжя в судових органах.

Для того щоб сторони шлюборозлучного процесу звільнилися від необхідності відвідувати суд і займатися оформленням документів для розлучення, слід підписати договір надання правової допомоги з юристом.

Сімейний адвокат зможе виступити третьою стороною в шлюборозлучному процесі, що не тільки спростить вирішення справи про розірвання шлюбу, але і дозволить уникнути зайвих спірних і конфліктних ситуацій.

Зв’язатися з адвокатом

Розірвати шлюб під ключ без присутності чоловіка

Розірвання шлюбу без присутності чоловіка відбувається в судовому порядку. Така ситуація може виникнути з різних причин. Чоловік може не мати можливості бути присутнім в суді через те, що:

 1. знаходиться у відрядженні в іншому місті або країні;
 2. переїхав на постійне місце проживання в іншу країну або місто;
 3. знаходиться в лікарні за станом здоров’я;
 4. не може приїхати до суду з інших поважних обставин.

Також часто буває, що чоловік не хоче брати участь в судових засіданнях через конфлікти з дружиною або небажанням розлучатися.

Відсутність чоловіка не привід, щоб припиняти шлюборозлучний процес. Звернувшись до адвоката з розлучень, Ви можете уникнути складнощів в оформленні розлучення без участі чоловіка.

Порядок оформлення розлучення під ключ

Багато клієнтів запитують, який порядок оформлення розлучення під ключ? Перше, що необхідно зробити – це надати всю інформацію про обставини справи про розлучення. Ви можете написати або зателефонувати юристу по сімейних справах, які не приїжджаючи в офіс юридичної компанії.

Після того, як адвокати ознайомляться з особливостями Вашої ситуації, вони зв’яжуться з Вами і нададуть інформацію про можливі варіанти оформлення розлучення.

Після цього слід підписати договір про надання правової допомоги. Цей етап також може проходити дистанційно, без Вашого приїзду до адвоката по сімейних справах. Ви можете підписати договір і відправити його поштою.

Підписаний договір є підставою для передачі всіх обов’язків щодо шлюборозлучного процесу юристу. Сімейний адвокат зможе підписувати документи, брати необхідні довідки та представляти Ваші інтереси в суді.

По закінченню процесу розлучення, адвокат надасть Вам документ, що підтверджує розірвання шлюбу – рішення суду про розлучення.

Зв’язатися з адвокатом

Процедура розірвання шлюбу з іноземцем під ключ

Найчастіше послуга розлучення під ключ необхідна у випадках розірвання шлюбу з іноземцем або при розлученні шлюбу, укладеного за кордоном.

Такі справи вимагають знань не тільки українського законодавства, а й міжнародних норм права. В цьому випадку Вам слід звернутися за допомогою до міжнародного адвокату по сімейних справах.

Розірвання шлюбу з іноземцем може відбуватися як у відповідності з українським законодавством, так і відповідно до законів тієї країни, громадянином якої є Ваш чоловік.

Розірвання шлюбу з іноземцем в Україні
дешевше
швидше
простіше
Розлучення з іноземцем в іншій країні
дорожче
довше
складніше

Хороші адвокати з розлучень рекомендують проводити оформлення розірвання шлюбу відповідно до українського законодавства, так як це набагато спрощує порядок розлучення. Також розлучення в Україні обходиться дешевше і не вимагає одночасного вирішення питань щодо аліментів і визначення, з ким із батьків буде жити дитина.

Щоб розлучитися з іноземним громадянином без зайвих клопотів, краще вибрати адвоката, що спеціалізується на сімейних справах і розлучення. Так як сімейні юристи знають всі тонкощі процесу розлучення, можуть прискорити і спростити процедуру розірвання шлюбу.

Онлайн розірвання шлюбу під ключ

Онлайн розірвання шлюбу під ключ – це максимально комфортний спосіб розірвати шлюб для клієнта. Сучасні технології дозволяють оформляти документи і вирішувати всі юридичні питання без присутності клієнта в офісі адвоката і в судових органах.

Вирішення питань щодо справи про розірвання шлюбу дистанційно через Інтернет дозволяє продовжувати робочу діяльність, подорожувати, зустрічатися з друзями і вирішувати особисті питання, не витрачаючи час на вирішення справ, які може вирішити адвокат.

Про адвоката з розлучень в Україні

Допомога адвоката при розлученні без участі сторін

Сімейний адвокат допоможе оформити розлучення навіть в найскладніших ситуаціях. Завдяки досвіду вирішення сімейних спорів, юрист у сімейних справах знає всі правові тонкощі і нюанси, тому зможе оцінити Вашу ситуацію і підібрати варіанти розірвання шлюбу, які будуть відповідати Вашим побажанням.

Основним завданням при оформленні розлучення через суд є підготовка документів і коректне заповнення позовної заяви при розлученні. Правильно складений позов – це запорука відкриття судового провадження у Вашій справі і прискорений розгляд справи на судових засіданнях.

Тому, звернувшись до адвоката по сімейних справах, Ви можете не переживати про коректність і достовірності підготовлених документів, від яких залежить результат справи про розірвання шлюбу.

Переваги розлучення під ключ з адвокатом

Перевагами оформлення шлюборозлучного процесу онлайн під ключ є:

 1. звільнення клієнта від необхідності з’являтися до суду;
 2. економія витрат часу на вирішення питань щодо розлучення;
 3. відсутність помилок в документах для розлучення;
 4. правильний вибір тактики шлюборозлучного процесу;
 5. прискорення всіх етапів розірвання шлюбу;
 6. гарантія позитивного результату.

Таким чином, підписавши договір з адвокатом про безоплатну правову допомогу, Ви рятуєтеся від переживань і стресу, які часто супроводжують процес розлучення.

Вартість розлучення під ключ з юристом по сімейних справах

Вартість шлюборозлучного процесу без участі сторін – під ключ, залежить від безлічі факторів.

До таких факторів можна віднести:

 • особливості шлюборозлучного процесу;
 • наявність суперечок між подружжям щодо майна і спільних дітей;
 • громадянство подружжя;
 • наявність оригіналів документів, потрібних для розірвання шлюбу.

Вартість шлюборозлучного процесу включає в себе оплату судового збору, оплату послуг нотаріуса та перекладача (при необхідності), а також вартість послуг адвоката.

Вартість послуг при розлученні адвоката залежить від складності Вашої ситуації, кількості юридичних питань, які потребують вирішення, а також часу, який витратить сімейний юрист на оформлення розірвання шлюбу.

Часті питання адвокату з розлучень

Якщо я живу в іншому місті, чи можу оформити розлучення під ключ, без особистого приїзду?
Якщо жоден з подружжя не може бути присутнім на розлучення, чи можна розірвати шлюб?
Чи можна не приїжджати в офіс до адвоката для вирішення всіх питань щодо шлюборозлучного процесу?

Договір про правову допомогу з адвокатом при розлученні під ключ

Договір про правову допомогу з адвокатом при розлученні під ключ – це необхідна умова, яке є юридичною підставою адвокату представляти Ваші інтереси в суді.

Договір можна підписати після узгодження з адвокатом всіх питань щодо розірвання шлюбу. Переконавшись в тому, що юрист зможе швидко вирішити Ваша справа про розлучення під ключ, Ви підписуєте договір.

Підписання договору може відбуватися поштою (якщо Ви не можете або не хочете приїжджати до адвоката) або при особистій зустрічі з адвокатом.

Таким чином, щоб вирішити справу про розлучення під ключ, Вам потрібно просто зателефонувати або написати нашим адвокатам по сімейних справах. Зв’язатися з адвокатами можна переглянувши контакти на нашому сайті.

Зв’язатися з адвокатом
Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: