Документи для розлучення

Документи для розлучення

Документи для розлучення

Основні документи для розлучення

Основні документи для розлучення

Багато клієнтів, які вирішили оформити розлучення, запитують які необхідно підготувати документи для розлучення. Перш ніж відповісти на це питання, слід зрозуміти, в який структурної організації відбуватиметься шлюборозлучний процес, а також, куди подавати на розлучення документи.

Основні документи для розірвання шлюбу – це паспорта та копії подружжя, які вирішили розірвати шлюб, їх ідентифікаційні коди, а також документ, що підтверджує укладення шлюбу.

Залежно від кожної конкретної ситуації, список документів може розширюватися. Тому слід проаналізувати конкретно Ваш випадок і визначити повний перелік документів на розлучення.

Щоб правильно і точно підготувати всі необхідні документи, рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучень, який допоможе Вам грамотно і коректно підготувати документи і заяву на розлучення.

Де оформляється розлучення

Де оформляється розлучення

Залежно від того, де буде відбуватися процес розлучення, буде визначатися перелік необхідних документів. Відповідно до українського законодавства, розірвати шлюб можна в двох структурних організаціях:

  • в РАГСі;
  • в суді.

Визначити, в яку структурну організацію слід подавати документи для розлучення, можна відповівши на кілька запитань:

  1. чи є у подружжя спільні діти, яким ще немає 18 років?
  2. обоє згодні на розлучення або один з них проти розірвання шлюбу?
  3. чи знаходиться дружина в положенні та очікує появи дитини?

Якщо у сімейної пари немає спільних дітей і подружжя не вагітна, при цьому буде оформлений розлучення з обопільної згоди, то розірвати шлюб можна в РАГСі.

У протилежній ситуації слід подавати документи на розлучення через суд.

Список документів для розлучення через РАЦС

Список документів для розлучення через РАЦС

Якщо Ви визначили, що розірвання шлюбу буде відбуватися через РАЦС, то до основних документів для розірвання шлюбу додається спільну заяву на розлучення від подружжя.

Також важливим документом, без якого не відбудеться розірвання шлюбу, є квитанція про сплату адміністративного збору. Оплатити адміністративний збір можна за реквізитами, які Вам представлять в районному відділенні РАГСу, де Ви будете розлучатися.

Здійснити оплату арбітражного збору можна в будь-якому відділенні банку та отримати квитанцію про оплату, яку надалі докласти до основних документів для шлюборозлучного процесу.

Перелік документів для розлучення через суд

Перелік документів для розлучення через суд

При оформленні розлучення через судові органи, до основних документів (паспорта, ІПН, свідоцтво про шлюб та копії перелічених документів), додається позовну заяву на розірвання шлюбу від одного з подружжя.

Також слід додати до основних документів квитанцію про сплату судового збору.

Реквізити для оплати судового збору можна отримати в судових органах або ж подивитися на сайті Судової влади України, вказавши назву районного суду, в який будуть подаватися документи.

На сайті Ви знайдете реквізити для оплати, а також назва призначення платежу для розірвання шлюбу.

Оплатити судовий збір при розлученні можна в будь-якому відділенні банку, де Ви отримаєте квитанцію про оплату. Цю квитанцію слід докласти до основних документів для шлюборозлучного процесу.

Заява в РАЦС на розлучення

Заява в РАЦС на розлучення

Заява на розлучення через РАЦС складається двома чоловіками. Кожен із подружжя своєю рукою вносить в форму заяви дані про себе, вказує причину розірвання шлюбу.

Також заяву для розірвання шлюбу через РАГС включає графу, де Ви вказуєте прізвище, яка буде у Вас після розлучення.

Важливо правильно і точно скласти заяву в РАЦС для розірвання шлюбу, оскільки від цього залежить результат вирішення справи про розірвання шлюбу. В цьому Вам може допомогти хороший адвокат у сімейних справах.

Позовна заява до суду на розірвання шлюбу

Позовна заява до суду на розірвання шлюбу

Позовна заява на розлучення – це важливий документ, від якого більшою мірою залежить рішення, яке буде прийнято судом.

У позовній заяві слід вказати основну інформацію позивача – того чоловіка, який подає позов на розлучення. Слід вказати назву суду, до якого Ви подаєте документи, ПІБ, місце проживання позивача, серію і номер паспорта, а також ІПН чоловіка, який подає документи.

Також в позовній заяві зазначаються причини розлучення, які повинні бути достовірними, докази і підстави розірвання шлюбу.

Залежно від того, наскільки коректно і правильно підготовлено позовну заяву, буде залежати тривалість і результат процесу розлучення.

Щоб прискорити процес розлучення та отримати очікуваний результат, слід звернутися до сімейного адвокату, який спеціалізується на оформленні розлучення.

Розлучення з дітьми до 18 років: основні документи

Розлучення з дітьми до 18 років: основні документи

У разі якщо Вам необхідно оформити розлучення при наявності неповнолітніх дітей, то до позовної заяви, квитанції про сплату судового збору та основного пакету документів прикладається свідоцтво про народження дітей та копія свідоцтва.

Також важливо надати суду оригінали всіх документів. У разі якщо будь-який документ загублений або немає можливості його надати, слід звернутися до адвоката, який допоможе оформити розлучення без документів.

Юрист або адвокат з розлучень допоможе швидко відновити документ, підготувати всі необхідні документи і позовну заяву, а також супроводить Вас на протязі всього процесу розлучення.

Якщо при розлученні з дітьми Вам необхідно вирішити інші важливі питання, наприклад, стягнути аліменти, розділити майно або визначити, з ким буде проживати дитина, то Ви можете їх вирішити разом з оформленням розлучення.

Якщо Ви можете вирішити це подружжя без юридичного оформлення, Ви можете виключно розірвати шлюб в судовому порядку.

Куди подавати документи на розлучення

Куди подавати документи на розлучення

Питання, куди подавати документи на розлучення, хвилює дуже багатьох клієнтів. Якщо Ви визначили структурну організацію, в якій буде розірвано шлюб, то після цього слід зрозуміти в якій районний суд потрібно звертатися або в яке відділення РАГСу.

Підсудність розлучення визначається місцем проживання чоловіка. При розлученні через РАЦС, Ви можете подати документи до районного РАЦС, в якому був оформлений шлюб. Якщо Ви укладали шлюб в іншому місті, то Ви можете вибрати районне відділення РАГСу за Вашим місцем проживання або прописки.

Районний суд визначається місцем проживання відповідача. Тобто позивач подає документи на розлучення в районний суд за місцем проживання чоловіка, з яким буде оформлене розлучення.

Якщо у позивача є діти до 18 років під опікою або він не може звернутися до судових органів за місцем проживання другого з подружжя за станом здоров’я, то він має право подати позов на розлучення за своїм місцем проживання.

Вартість подачі документів на розлучення

Вартість подачі документів на розлучення

Вартість подачі документів на розлучення визначається:

  1. ціною адміністративного або судового збору;
  2. вартістю відновлення документів (при необхідності);
  3. вартістю послуг адвоката.

Послуги адвоката можуть коштувати різну суму грошей.

Вартість послуг при розлученні визначається його досвідом, репутацією і рівнем професіоналізму.

Слід зазначити також, що на ціну послуг адвоката впливає територіальний фактор – район і місто, в якому надаються послуги.

Рекомендуємо Вам вибирати адвоката з розлучень в Україні з хорошою репутацією, який має досвід вирішення справ про розлучення з позитивним результатом. Адже від якості юридичних послуг залежить результат Вашої справи про розлучення.

Консультація сімейного адвоката з розлучень

Консультація сімейного адвоката з розлучень

Сімейний адвокат з розлучень допоможе Вам швидко і грамотно підготувати всі документи для оформлення розлучення. Також юрист у сімейних справах супроводить Вас на протязі всього процесу розлучення.

Також Ви можете укласти договір з адвокатом про надання юридичних послуг. Такий договір надає можливість адвокату представляти Ваші інтереси в справі про розірвання шлюбу.

Це означає, що з моменту підписання договору, Ви можете позбавити себе від необхідності брати участь в шлюборозлучному процесі і відвідувати судові засідання.

Всі питання з адвокатом можуть бути вирішені в режимі онлайн. Розлучення онлайн – це простий і зручний спосіб підготувати документи на розлучення і розірвати шлюб.

Зв’язатися з нашими адвокатами можна дистанційно через Інтернет – по електронній пошті або в месенджері (телеграм, Вотсап, Вайбер) або за вказаними на сайті номерами телефону в розділі Контакти.

Часті питання адвокату

Часті питання адвокату

Які документи є обов'язковими для оформлення розлучення?
Чи можна оформити розлучення, якщо втрачено свідоцтво про шлюб?
Чи можна оформити розлучення з дітьми до 18 років, але не вирішувати питання в суді щодо аліментів і розділу майна ?.

Пишіть і дзвоніть нашим сімейним адвокатам, які спеціалізуються на шлюборозлучному процесі.

Ми допоможемо Вам не тільки підготувати всі необхідні документи для розлучення, але і супроводимо Вас протягом усього процесу розлучення і допоможемо вирішити справу про розірвання шлюбу в Вашу користь.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: