Розлучення з вагітною

Розлучення з вагітною

Чи можна подати на розлучення з вагітною дружиною

Чи можна подати на розлучення з вагітною дружиною

Відповідно до українського законодавства, розлучення з вагітною дружиною неможливий. Також не можна подавати на розірвання шлюбу, якщо спільна дитина подружжя не досяг віку 12 місяців.

Такі законодавчі положення необхідні для захисту прав жінки та дитини. Також українське законодавство засноване на принципі, що сім’я і її збереження – важливе завдання держави.

Таким чином, якщо чоловік хоче розірвати шлюб під час вагітності дружини або протягом року після народження дитини, то це зробити практично неможливо. При цьому існують підстави для подачі на розлучення навіть в такому випадку.

Підстави для розірвання шлюбу при вагітності дружини

Підстави для розірвання шлюбу при вагітності дружини

Юридичними підставами розірвання шлюбу в період, коли дружина вагітна, є:

  • вчинення протиправної дії одним з подружжя проти іншого;
  • визнання батьківства іншою особою;
  • виключення з актового запису відомостей про батька дитини.

Таким чином, якщо чоловік не є батьком дитини вагітної дружини, то це буде підставою для подачі в суд на розлучення.

Єдине, що важливо – це документальне підтвердження того, що:

  • батько дитини інша людина;
  • або чоловік не є батьком дитини.

Допомога адвоката в оформленні розлучення з вагітною дружиною

Допомога адвоката в оформленні розлучення з вагітною дружиною

У разі якщо Ви не батько дитини вагітної дружини і хочете подати на розлучення, то рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до сімейного адвокату. Це пов’язано з тим, що шлюборозлучний процес при вагітності або при наявності дитини до року може бути ускладнений і затягнуть вирішенням багатьох питань щодо документації і доказів необхідності розірвання шлюбу.

Сімейний адвокат допоможе Вам не тільки підготувати всі необхідні документи, а й збере докази необхідності розірвання шлюбу, правильно їх оформить і супроводить Вас протягом всього процесу розлучення.

Не пускайте справу про розлучення з вагітною на самоплив. Так Ви можете затягнути вирішення справи про розлучення. Консультація і допомога сімейного адвоката з розлучень – це запорука успішного завершення розірвання шлюбу.

Як подати заяви на розлучення вагітній дружині

Як подати заяви на розлучення вагітній дружині

Вагітна дружина може подати на розлучення без будь-яких обмежень за своєю ініціативою. Закон не забороняє розривати шлюб в разі вагітності, якщо бажання виходить від самої жінки.

Найбільш простим способом оформлення шлюборозлучного процесу в такому випадку є подача заяви на розлучення в РАЦС. Якщо чоловік не проти розірвання шлюбу, то він разом з дружиною повинен з’явитися в районний РАЦС та подати спільну заяву.

Крім цього подружжя повинні мати при собі паспорта, ІПН і їх копії, а також документ, що підтверджує укладення шлюбу.

Терміни розлучення під час вагітності дружини

Терміни розлучення під час вагітності дружини

Якщо чоловік не згоден розірвати шлюб, а вагітна дружина вирішила подати на розлучення, то в такому випадку подається позовна заява до суду. Судові органи дають на прийняття остаточного рішення чоловікові та дружині 3 місяці.

При цьому подружжя може відмовитися від цього часу на прийняття остаточного рішення і прискорити процес розлучення. Якщо у Вас виникли будь-які ускладнення або запитання, то рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучень, який допоможе Вам вирішити справу про розірвання шлюбу під час вагітності дружини.

Розлучення через РАГС з вагітною триває така ж кількість часу, як і розірвання шлюбу за взаємною згодою – один місяць з моменту подачі заяви.

Вартість розлучення при вагітності дружини

Вартість розлучення при вагітності дружини

Вартість оформлення шлюборозлучного процесу з вагітною дружиною залежить від органу, в якому буде відбуватися процес розлучення. Так, при розірванні шлюбу в суді, Вам буде необхідно сплатити судовий збір.

Також можуть бути витрати, пов’язані з оформленням необхідних документів та підготовкою доказів.

Якщо оформлення розлучення відбувається в РАГСі, то Ви будете повинні сплатити адміністративний збір.

Не забувайте включити в суму витрат вартість послуг при розлученні адвоката, який буде допомагати Вам швидко і якісно вирішити справу про розірвання шлюбу.

Особливості оформлення розлучення з вагітною дружиною

Особливості оформлення розлучення з вагітною дружиною

Слід зазначити, що якщо Ви подали на розлучення до того, як дізналися про вагітність, а протягом судового рішення справи ця інформація дійшла до суду, то розгляд справи про розлучення буде призупинено.

Відновити розгляд справи можна лише після того, як з’явиться нова інформація або дружини доведуть суду своє справжнє бажання оформити розлучення.

Також слід враховувати, що судові органи завжди будуть відстоювати інтереси дитини. Тому шлюборозлучний процес може бути затягнутий навіть при обопільній згоді чоловіка і дружини.

Прискорити процес можна, звернувшись до сімейного адвокату, який знає тонкощі та нюанси законодавства у сфері сімейного права.

Часті питання сімейного юриста

Часті питання сімейного юриста

Моя дружина вагітна, але батько дитини інша людина. Чи можу я подати на розлучення?
Чи можу я подати на розлучення, якщо я вагітна?
Чоловік подав на розлучення, а я вагітна і не хочу розлучення. Що робити?
Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: