Розлучення та аліменти

Розлучення та аліменти

Способи подачі заяви на розлучення та аліменти?

Розлучення і аліменти – дві юридичні питання, які можна вирішувати різними способами. Так, можна оформити розірвання шлюбу одночасно з подачею заяви на стягнення і виплату аліментів. Також можна розірвати шлюб і стягнути аліменти в порядку двох судових проваджень.

Слід зазначити, що до цього часу відповідно до українського законодавства, обов’язковим було вирішення питань щодо розірвання шлюбу та виплати аліментів одночасно.

Зараз норми законодавства щодо цього питання спростилися. Тому кожна сімейна пара робить самостійний вибір, чи подавати до суду на розлучення і аліменти одночасно або ж вирішити ці питання в окремому порядку.

Зв’язатися з адвокатом

Одночасне оформлення розлучення та стягнення аліментів

При розірванні шлюбу між подружжям, у яких є діти у віці до 18 років, необхідно визначити, з ким буде проживати дитина після розлучення. Відповідно, той з батьків, з яким дитина буде жити окремо, зобов’язується брати участь в забезпеченні життя дитини.

Тобто, якщо діти після розлучення будуть жити з матір’ю, то батько повинен брати участь в їх матеріальному забезпеченні.

Участь в забезпечення життя дітей може бути в декількох формах:

  • забезпечення коштами – виплата аліментів;
  • забезпечення дитини в натуральній формі – їжа, одяг і взуття, матеріали для навчання, розвиваючі ігри та інше.

Стягнення аліментів – це найбільш перевірений і достовірний спосіб, який зобов’язує батька або матір дитини брати участь в забезпеченні життя дітей. Якщо аліменти не будуть виплачені, то батько, який проживає з дітьми, може подати в суд за несплату аліментів.

При подачі одночасно позовної заяви на розлучення і стягнення аліментів Ви можете заощадити час і кошти на судовому процесі. Рекомендуємо Вам звертатися до адвоката по сімейних справах, який допоможе Вам правильно підготувати позовну заяву і швидко завершити справу про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

Про адвоката з розлучень в Україні

Допомога адвоката при оформленні розлучення та аліментів

Сімейний адвокат – це найкраще рішення при необхідності вирішити справу про розлучення та стягнення аліментів. Юрист з розлучень і сімейний адвокат допоможуть Вам правильно вибрати тактику судового провадження, правильно підготувати всі необхідні документи та докази.

У чому переваги звернення до адвоката з розлучень, в порівнянні з самостійним рішенням справи?

Допомога адвоката при розлученні і аліменти
швидкий судовий процес;
правильно оформлені документи;
рішення справи на Вашу користь;
Самостійне виправлення справи в суді
затягнутий судовий процес;
помилки в оформленні документів;
невідомий результат справи.

Рекомендуємо не відкладати консультацію з адвокатом, так як Ви можете затягнути справу про розірвання шлюбу та стягнення аліментів. Зв’язатися з нашими адвокатами можна по телефону, в повідомленнях месенджера або по електронній пошті.

Зв’язатися з адвокатом

Окреме судове провадження по розлученню та аліментах на дитину

Відповідно до українського законодавства, Ви можете подавати позовну заяву на розлучення і в окремому порядку – подати позов на виплату аліментів.

Такий процес зручний в тому випадку, якщо на розлучення подає чоловік, а дружина залишиться з дітьми після розлучення. Рекомендуємо не відкладати подачу позовної заяви на розлучення, тому що чим раніше Ви подасте позов, тим швидше будуть оформлені виплати аліментів на дитину.

Також вирішення питання про виплати аліментів може відбуватися не в судовому порядку, а за домовленістю чоловіка і дружини. Добровільний порядок передбачає відсутність юридичних підтверджень участі батька у забезпеченні дітей.

Така ситуація може негативно вплинути на оплату аліментів. При цьому, якщо батько не платить аліменти, які повинні виплачуватися за домовленістю, то другий з батьків може подати в суд на боржника. Тоді аліменти будуть стягнуті в примусовому порядку, відповідно до законодавчих норм.

Якщо для Вас важливі всі пункти, зазначені вище, звертайтеся до наших адвокатам з розлучень. Ми гарантуємо швидке вирішення справи про розлучення і аліменти з Вашим мінімальною участю і гарантією позитивного результату.

Вартість оформлення розлучення та аліментів

Вартість оформлення розірвання шлюбу та стягнення аліментів залежить від способу подачі позовних заяв – одночасне рішення справи або індивідуальне. Так, при подачі позову на стягнення аліментів, судовий збір сплачується відповідачем, а оплату судового збору при розгляді справ про розірвання шлюбу оплачує позивач.

Також, крім судового збору при розлученні, слід включити до витрат шлюборозлучного процесу, оплату послуг адвоката з розлучень.

Вартість послуг при розлученні адвоката може варіюватися в залежності від складності та кількості юридичних питань, які повинні бути вирішені. Також впливає і досвід, територіальне розташування і кваліфікація сімейного юриста на вартість послуг.

Чи можна подати на аліменти до або після розлучення

Слід зазначити, що подати позовну заяву на стягнення аліментів можна:

  • до оформлення розлучення, перебуваючи ще в шлюбі (якщо відкрито справу про розлучення);
  • під час шлюборозлучного процесу;
  • після розірвання шлюбу.

Незалежно від того, коли Ви подаєте на аліменти, слід враховувати всі обставини, які можуть вплинути на розмір виплат на дитину. До таких обставин слід віднести стан здоров’я всіх учасників справи, доходи матері і батька дітей, а також склад сім’ї, кожного з батьків.

Щоб правильно розрахувати суму аліментів при розірванні шлюбу, також рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучень в Україні.

Часті питання адвокату по сімейних справах

Чи можна подати заяву на розлучення і аліменти одночасно в суд?
Чи можна оформити виплати аліментів після розлучення?
Чи можна оформити розлучення в судовому порядку, але не вирішувати питання про виплату аліментів у суді?
Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: