Порядок розлучення

Порядок розлучення

Порядок розлучення

Порядок розірвання шлюбу в Україні

Порядок розірвання шлюбу в Україні

Відповідно до українського законодавства, оформити розірвання шлюбу можна через суд та через РАЦС. Розірвати шлюб на сьогодні можна без згоди одного з подружжя, без присутності клієнта в суді. Також можна розлучитися з загальними дітьми до 18 років.

Залежно від того, яка ситуація склалася між подружжям, які є обставини справи, визначається в якій структурної організації буде проходити розірвання шлюбу.

Також від обставин справи про розлучення залежить порядок оформлення розлучення. У цій статті ми розглянемо порядок розлучення через РАЦС та через суд. Також відповімо на питання, скільки коштує розлучення в Україні? Яка тривалість розірвання шлюбу через суд та через РАЦС .

Умови для оформлення розлучення через ЗАГС

Умови для оформлення розлучення через РАЦС

Оформити розлучення в РАГСі можливо при відсутності спільних дітей, що не досягли 18 років, а також при обопільній згоді подружжя.

Якщо зазначені обставини і умови відповідають Вашої ситуації, то Ви можете оформити розлучення в РАГСі.

Спочатку необхідно визначити, в який районний РАЦС Вам необхідно подавати на розлучення. Подружжя можуть подати документи на розірвання шлюбу в районний РАЦС, в якому був укладений шлюб.

Якщо це неможливо, то слід подавати всі документи для шлюборозлучного процесу в районний РАЦС за місцем реєстрації подружжя або за їх місцем проживання.

Порядок розлучення через РАЦС

Порядок розлучення через РАЦС

Оформлення розлучення в РАГСі передбачає підготовку основних документів – паспорта подружжя, їх ІПН і копії зазначених документів.

Подружжя заповнюють спільну заяву на розлучення в РАГСі. Зразок заяви Ви можете взяти в районному РАГСі, де буде оформлятися розірвання шлюбу.

Також необхідно сплатити адміністративний збір. Реквізити Вам також нададуть в Відділі реєстрації подачі документів.

Після подачі документів, подружжю дається один місяць на прийняття остаточного рішення розлучитися. Якщо один з подружжя змінив своє рішення, то він може забрати заяву на розлучення.

У якому порядку розірвати шлюб через суд

У якому порядку розірвати шлюб через суд

Розірвання шлюбу в суді передбачає, що у подружжя є спільні діти до 18 років або відсутність згоди одного з подружжя.

Судовий порядок розірвання шлюбу передбачає підготовку документів для розлучення в суд. До переліку документів входять паспорта, ІПН подружжя, а також їх копії.

Також необхідно сплатити судовий збір та надати квитанцію про його сплату разом з документами.

Заява на розлучення в суд може бути подано в одній з двох форм:

  • спільну заяву на розлучення за згодою обох подружжя;
  • позовну заяву на розлучення від одного з подружжя.

Головним документом для розлучення в суді є позов, який повинен бути грамотно складений. Ви повинні правильно вказати причини розірвання шлюбу, предмет позову, обставини розлучення і їх докази.

Щоб швидко розлучитися в суді, рекомендуємо Вам звертатися за допомогою до адвокатів з розлучень, які допоможуть Вам швидко вирішити справу про розірвання шлюбу в суді.

Тривалість розірвання шлюбу в РАГСі

Тривалість розірвання шлюбу в РАГСі

Тривалість шлюборозлучного процесу через РАЦС при оптимальних умовах – 1 місяць з моменту подачі документів.

Оптимальні умови шлюборозлучного процесу – це згода двох подружжя розірвати шлюб.

Якщо між подружжям не виникає суперечок і конфліктів, то Ви зможете оформити швидке розлучення.

При виникненні конфліктів, суперечок і незгоди чоловіка на розлучення, рекомендуємо Вам звернутися до сімейного адвокату, який допоможе Вам прискорити процес розірвання шлюбу.

Тривалість шлюборозлучного процесу в суді

Тривалість шлюборозлучного процесу в суді

Термін розлучення через суд визначається такими факторами, як присутність подружжя на судових засіданнях, а також своєчасне подання правильно підготовлених документів.

Судовий порядок розірвання шлюбу може затягуватися відмовою чоловіка приходити в судові органи. Також на тривалість розлучення через суд впливає правильно підготовлені документи.

У разі подання некоректно заповненого позовної заяви, суд може не розглянути справу про розлучення.

Не втрачайте час на самостійне вирішення справи, пов’язаного з оформленням розлучення. Зверніться до хорошого юриста, який зможе вирішити всі питання і швидко завершити справу в суді.

Документи, що підтверджують розлучення

Документи, що підтверджують розлучення

Якщо розлучення оформляється в РАГСі, то кожному з подружжя видається на руки свідоцтво про розірвання шлюбу. Цей документ є підтвердженням того, що Ви розлучилися.

Свідоцтво про розлучення необхідно для укладання повторного шлюбу. Також з цим документів Ви зможете оформити на себе нерухоме майно – квартиру, дачу, будинок або автомобіль.

Свідоцтво про розлучення дає Вам право самостійно приймати рішення про усиновлення або оформленні піклування над дітьми.

При оформленні розлучення через суд, подружжю видається рішення суду про розлучення. Надалі Вам необхідно звернутися в РАЦС з рішенням суду і проставити позначку про розлучення, для того щоб в подальшому Ви могли вступити в шлюб або оформити на себе майно.

Послуги адвоката з розлучень

Послуги адвоката з розлучень

Адвокат з розлучень допоможе Вам вирішити справу про розірвання шлюбу через суд або через РАЦС. Якщо Ви хочете швидко визначити порядок шлюборозлучного процесу, коректно і правильно підготувати всі документи, то рекомендуємо звертатися за допомогою до сімейного юриста.

Адвокат по сімейних справах може позбавити Вас від участі в шлюборозлучному процесі. Для цього Вам потрібно укласти договір про надання правової допомоги.

На підставі такого договору юрист представлятиме Ваші інтереси в суді, а також візьме на себе всі обов’язки по швидкому вирішенню справи про розлучення.

Всі питання щодо розірвання шлюбу з адвокатом Ви можете вирішувати в режимі онлайн – по телефону, електронній пошті або в повідомленнях Вайбер, телеграм, Вотсап.

Оформити розлучення під ключ в судовому порядку або в РАГСі досить просто. Це дає Вам можливість звільнити себе від зайвих моральних, матеріальних і тимчасових витрат.

Вартість оформлення розлучення через суд та через РАЦС

Вартість оформлення розлучення через суд та через РАЦС

Вартість оформлення розлучення через суд включає в себе оплату судового збору, а також підготовку необхідних документів та їх завірення при необхідності.

Ціна розлучення через РАЦС містить оплату арбітражного збору. Також, розраховуючи вартість шлюборозлучного процесу, слід включити можливі додаткові витрати, які розрізняються в кожному індивідуальному випадку.

Такими обставинами може бути відновлення документів, якщо якийсь з них був загублений або зіпсований. Також при розлученні з іноземцем може знадобитися переклад документів та проставлення апостиля.

Не забувайте включити в ціну розлучення вартість послуг адвоката, яка може також відрізнятися. На ціну послуг адвоката з розлучень впливає досвід, репутація, місце розташування і місто надання послуг.

Часті питання сімейного адвокату

Часті питання сімейного адвокату

Порядок розлучення через суд передбачає обов'язкову наявність спільних дітей?
Розірвання шлюбу через РАГС припускає заповнення заяви на розлучення двома чоловіками?
Чи можна розлучитися в суді без присутності одного з подружжя?

Пишіть або телефонуйте сімейним адвокатам вже сьогодні. Найближчим часом Ви отримаєте інформацію про оптимальну тактику шлюборозлучного процесу і порядку розірвання шлюбу.

Зв’язатися з адвокатами з розлучень можна будь-яким способом: за телефонами, вказаними у вкладці Контакти, в месенджері (Вайбер, Вотсап, телеграм) або за допомогою електронної пошти.

Запорука швидкого та успішного оформлення розлучення – допомога хороших юристів у сімейних справах, які спеціалізуються на оформленні розлучень і знають всі тонкощі і нюанси юридичного оформлення шлюборозлучного процесу.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: