Розлучення в іншому місті

Розлучення в іншому місті

Чи можна подати на розлучення в іншому місті

Чи можна подати на розлучення в іншому місті

Розлучення в іншому місті – питання, яке цікавить багатьох клієнтів. Сучасне життя так влаштоване, що багато переїжджають в інші міста, не змінюючи місця своєї прописки. При цьому, коли стає питання про розірвання шлюбу, то багато хто не знає куди подавати на розлучення – до суду або РАЦС, а також в який районний суд або РАЦС необхідно подавати заяву на розлучення.

Слід зазначити, що можливість подати на розірвання шлюбу в іншому місті визначається структурним органом, в якому буде відбуватися процес розлучення.

Тобто відповідно до українського законодавства подача заяви на розлучення в іншому місті можлива. Далі ми розглянемо особливості подачі на розірвання шлюбу в іншому місті через РАЦС та розлучення через суд.

Як подати на розірвання шлюбу через РАГС в іншому місті без дітей

Як подати на розірвання шлюбу через РАГС в іншому місті без дітей

Подача заяви на розлучення можлива тільки, якщо у сімейної пари немає спільних дітей, яким ще не виповнилося 18 років, а також у разі розірвання бракапо обопільної згоди.

Подавати в РАЦС на розлучення потрібно за місцем реєстрації одного з подружжя. Слід зазначити, що необхідним є присутність двох подружжя під час шлюборозлучного процесу.

При цьому існує можливість одному з подружжя не присутній при оформленні розлучення. Якщо чоловік перебуває в іншому місті і необхідно розірвати шлюб без присутності, то інший член подружжя може подати заяву самостійно. При цьому у нього має бути нотаріально завірена заява і довіреність від другого чоловіка.

Якщо Ви хочете розірвати шлюб, але не можете бути присутнім при його юридичне оформлення в РАГСі, то рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучень, який допоможе Вам вирішити всі юридичні питання.

Консультація адвоката при оформленні розлучення в іншому місті

Консультація адвоката при оформленні розлучення в іншому місті

Сімейний адвокат допоможе при оформленні розлучення в іншому місті визначити структурну організацію, в якій буде відбуватися процес розлучення, а також зібрати і підготувати всі необхідні документи.

При оформленні розлучення важливо дотримуватися всіх юридичних правила і законодавчі норми. Тому допомога сімейного юриста є необхідною, якщо Ви плануєте розірвати шлюб не за місцем проживання і прописки.

Позовна заява на розлучення в іншому місті не за пропискою

Позовна заява про розлучення в іншому місті не за пропискою

Судова процедура розірвання шлюбу необхідно при відсутності згоди одного з подружжя, а також у разі наявності дітей до 18 років. Позовна заява до суду на розлучення подається за місцем проживання відповідача. Тобто, якщо дружина подає на розлучення, то районний суд визначається місцем прописки або проживання чоловіка.

Один з подружжя може подати позов на розірвання шлюбу за своїм місцем проживання, якщо його стан здоров’я не дозволяє звернутися до суду за місцем проживання другого з подружжя або у нього під опікою є діти, вік яких не досяг вісімнадцяти років.

Якщо ж Ваш чоловік іноземець, то подавати позовну заяву потрібно за місцем його прописки або за останнім відомим місцем проживання.

Якщо Ви подаєте в суд на розлучення в іншому місті, то у Вас має бути документальне підтвердження, яке є підставою для подачі заяви не за місцем прописки / проживання. Такими підставами можуть бути довідка про склад сім’ї або довідка про стан здоров’я.

Оформлення розлучення в РАГСі, якщо шлюб укладено в іншому місті

Оформлення розлучення в РАГСі, якщо шлюб укладено в іншому місті

Слід зазначити, що оформлення розлучення через РАЦС процедура досить проста, якщо знати норми сімейного та цивільного процесуального кодексу.

Якщо Ви укладали шлюб з чоловіком в іншому місті, то це ніяк не впливає на місце подачі заяви на розлучення. Це пов’язано з тим, що територіальна підсудність шлюборозлучного процесу через РАЦС визначається місцем прописки (реєстрації) одного з подружжя.

Тобто чоловік і дружина можуть подати на розірвання шлюбу в районний РАЦС за місцем прописки одного з подружжя, незалежно від того, де був укладений шлюб.

Вартість розлучення в іншому місті

Вартість розлучення в іншому місті

Вартість розлучення в іншому місті містить оплату адміністративного або судового збору (в залежності від структурного органу, де оформляється розлучення), а також необхідні витрати на нотаріальне завірення документів.

Також у вартість послуг при розлученні важливо включити допомогу сімейного адвоката, який допомагає з вирішенням питань щодо розірвання шлюбу.

Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, то Ви можете скористатися послугою юриста розлучення під ключ. Ця послуга передбачає, що Ви можете перебувати в іншому місті, а адвокат в цей час буде займатися юридичним оформленням розірвання шлюбу.

При укладанні з адвокатом договору про надання правової допомоги, Ви звільняєтесь від необхідності бути присутнім на судових засіданнях щодо розлучення.

Підписати договір і вирішити всі документальні питання можна дистанційно через Інтернет. Контакти для зв’язку з сімейними юристами нашої компанії можна переглянути на сайті.

Особливості розірвання шлюбу в іншому місті з дітьми та без дітей

Особливості розірвання шлюбу в іншому місті з дітьми та без дітей

Розірвання шлюбу в іншому місті передбачає такий же порядок, як і розлучення за місцем прописки, незалежно від наявності або відсутності дітей. Так, якщо у Вас є діти, які не досягли повноліття, то оформлення шлюбу можливо тільки в судовому порядку. Те ж саме стосується оформлення розлучення без згоди чоловіка.

Розлучитися в РАГСі в іншому місті можна тільки без дітей, яким ще не виповнилося 18 років. Також для оформлення розірвання шлюбу через РАГС обов’язковим є згода обох подружжя – чоловіка і дружини розірвати шлюб.

Часті питання сімейному юристу

Часті питання сімейному юристу

Чи можу я подати в РАЦС на розлучення, якщо я проживаю в іншому місті?
Якщо я живу в іншому місті, чи можу я подати в суд на розлучення?
Як оформити розлучення через суд без приїзду в місто, в якому буде відбуватися процес розлучення?

Як подати на розлучення без прописки чоловіка або дружини?

Як подати на розлучення без прописки чоловіка або дружини?

Розірвати шлюб без прописки одного з подружжя можна тільки через судові органи. Це умова прописана в законодавчих нормах і не може бути порушено.

Прописка є важливим підгрунтям, відповідно до якого визначається територіальна підсудність шлюборозлучного процесу.

При цьому є можливість замість прописки використовувати договір оренди житла, як підтверджуючий документ Вашого місця проживання.

Тобто якщо Ви хочете розірвати шлюб в іншому місті, не маючи прописки, Ви можете нотаріально завірити договір оренди квартири або будинку, в якому Ви проживаєте і надати його в судові органи замість прописки.

Телефонуйте і пишіть нашим адвокатам по сімейних справах. Ми допоможемо швидко розірвати шлюб без Вашого приїзду в місто. Ви зможете вирішити всі питання щодо шлюборозлучного процесу з юристами в режимі онлайн.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: