Розлучення з кримською пропискою

Розлучення з кримською пропискою

Оформлення розлучення з кримською пропискою

Оформлення розлучення з кримською пропискою

Громадяни, які зареєстровані на території Криму, на сьогоднішній день, перш ніж розірвати шлюб повинні визначитися з підсудністю шлюборозлучного процесу. Це пов’язано з тим, що розлучення з кримської пропискою повинен здійснюватися відповідно до українського законодавства.

На території Криму зараз не діє українське законодавство, тому подавати на розлучення в Криму не слід. Підсудність справ про розлучення визначається такими факторами, як місце реєстрації та місце проживання.

Тому якщо Ви прописані і проживаєте в Криму, то відповідно до закону України, Ви повинні подати до Апеляційного суду Києва, для визначення підсудності шлюборозлучного процесу.

Способи розірвання шлюбу в Україні мешканцям Криму

Способи розірвання шлюбу в Україні мешканцям Криму

Жителі Криму можуть розірвати шлюб через суд та через РАЦС, в залежності від обставин справи про розірвання шлюбу. Якщо подружжя обопільно згодні на розлучення і не мають маленьких дітей (до 18 років), то вони можуть подавати документи для розлучення в РАЦС.

Якщо між подружжям не досягнуто згоди щодо розірвання шлюбу або у них є спільні діти, які не досягли повноліття, то розлучення повинен бути оформлений через судові органи.

Якщо чоловік або дружина з кримською пропискою проживають на території України, то вони можуть оформляти розлучення відповідно до місця проживання. В іншому випадку рекомендуємо звернутися до адвоката по сімейних справах, який допоможе подружжю визначити підсудність шлюборозлучного процесу.

Консультація адвоката при розлученні з кримчанином

Консультація адвоката при розлученні з кримчанином

Якщо Ви хочете оформити розірвання шлюбу з кримчанином, то рекомендуємо Вам звертатися до адвоката з розлучень. Юрист зможе швидко оформити документи для визначення підсудності, визначити, куди подавати на розлучення, а також супроводить Вас на протязі всього процесу розірвання шлюбу.

Адвокати по сімейних справах допоможуть Вам підготувати заяву на розлучення в суд або в РАЦС, зібрати всі необхідні докази для розірвання шлюбу, відновити документи, в разі втрати або псування.

Якщо у Вас є інші обставини, які ускладнюють процес розлучення, наприклад, необхідність визначити місце проживання дитини або відновити свідоцтво про шлюб, то рекомендуємо не відкладати звернення до адвоката по сімейних справах і розлучень, щоб не затягувати процес розірвання шлюбу.

Розірвати шлюб, маючи кримську прописку через суд

Розірвати шлюб, маючи кримську прописку через суд

Якщо Ваша ситуація з чоловіком передбачає оформлення шлюборозлучного процесу через суд, то перше, що слід зробити – це визначити підсудність розлучення.

Як вже було зазначено, то підсудність розірвання шлюбу через суд визначається місцем проживання або прописки відповідача. У разі якщо у подружжя є неповнолітні діти або стан здоров’я не дозволяє приїхати за місцем проживання чоловіка, то вона може подати на розлучення за своїм місцем проживання або прописки.

Якщо ж жоден з подружжя не прописаний і не проживає на території України, то слід звертатися до Апеляційного суду Києва для визначення структурного органу, куди подавати на розлучення.

Розлучитися через РАЦС при реєстрації в Криму

Розлучитися через РАЦС при реєстрації в Криму

Якщо подружжя зареєстровані в Криму, а оформляти розлучення відповідно до сімейною ситуацією слід через РАЦС, то рекомендуємо звертатися до адвоката з розлучень, який допоможе з оформленням документів для шлюборозлучного процесу.

Слід зазначити, що розірвати шлюб можна також, базуючись не на прописку, а на договорі оренди житла. Якщо Вам підходить такий варіант оформлення розлучення, то зв’яжіться з нашими адвокатами, які зможуть проконсультувати та допомогти з оформленням розірвання шлюбу.

Вартість розлучення з кримською пропискою

Вартість розлучення з кримською пропискою

Вартість розлучення з кримською пропискою включає вартість оплати:

  • судового збору, якщо розлучення оформляється в суді;
  • адміністративного збору при розірванні шлюбу в РАГСі;
  • оплати послуг нотаріуса, при необхідності нотаріального засвідчення документів;
  • оплати послуг адвоката.

Вартість послуг при розлученні сімейного адвоката визначається складністю справи про розлучення, а також списком необхідних послуг, які будуть входити у сферу обов’язків юриста.

Важливо відзначити, що Ви можете навіть не приїжджати в Україну для оформлення шлюборозлучного процесу. Якщо Ви укладете договір про надання юридичних послуг з адвокатом, то юрист візьме на себе всі обов’язки по оформленню документів для розлучення.

Ви автоматично звільняєтесь від участі в справі про розлучення, передавши всі повноваження адвокату. Це дозволить прискорити процес і заощадити кошти на оформленні розірвання шлюбу. Оскільки Вам не треба буде переривати робочу діяльність і приїжджати в Україну.

Часті питання адвокату з розлучень

Часті питання адвокату з розлучень

Чи можу я подати на розлучення, якщо живу в Україні, а прописка - кримська?
Як визначити, куди подавати на розлучення, якщо я прописаний та проживаю в Криму?
Чи можу я оформити розлучення, не приїжджаючи в Україну, якщо у мене кримська прописка?

Телефонуйте або пишіть адвокатам по сімейних справах прямо зараз. Ми оперативно розглянемо Ваш запит і надамо всю актуальну інформацію про розірвання шлюбу у Вашій ситуації.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: