Розлучення без згоди

Розлучення без згоди

Розлучення без згоди

Розлучення без згоди чоловіка

Розлучення без згоди чоловіка

Згідно з українським законодавством, розлучення без згоди подружжя можна оформити тільки через судові органи. Розлучення з дітьми та розірвання шлюбу без дітей – в будь-якому випадку буде проходити через суд, якщо чоловік або дружина проти шлюборозлучного процесу.

Тобто, якщо один із подружжя не бажає розірвати шлюб, то незалежно від наявності або відсутності спільних дітей, цей процес буде відбуватися в суді. Розірвання шлюбу через РАГС можливо тільки при наявності обопільної згоди.

Причини оформлення розлучення без згоди

Причини оформлення розлучення без згоди

Багато сімейні пари стикаються з проблемою, що один з подружжя прийняв рішення розірвати шлюб, а інший член подружжя проти розлучення.

Основними причинами розірвання шлюбу без згоди є:

 1. матеріальні причини, за якими чоловік не хоче оформляти розлучення;
 2. почуття чоловіка, які ще не охололи;
 3. бажання зберегти шлюб заради спільних дітей.

Подати на розірвання шлюбу без згоди чоловіка

Подати на розірвання шлюбу без згоди чоловіка

Як вже було зазначено, розірвати шлюб без згоди можна виключно в судовому порядку.

Підставою для відкриття судового провадження у справі про розірвання шлюбу без згоди чоловіка або дружини є позовну заяву і підготовлений пакет документів.

До позову слід докласти паспорта, ІПН і їх копії, свідоцтво про шлюб і народження дітей (при наявності). Також Вам слід оплатити судовий збір і докласти чек про його сплату.

Заява на розлучення без згоди дружини

Заява на розлучення без згоди дружини

Позовна заява – один з найбільш важливих документів при розлученні. Від коректності і правильності написання позову залежить процес розгляду справи про розірвання шлюбу та його результат.

Адвокат з розлучень допоможе Вам правильно підготувати позовну заяву на розлучення і супроводить протягом усього судового процесу.

У позові міститься наступна інформація:

 • дані про районний суд, в якому відбувається процес розлучення;
 • дані паспортів подружжя;
 • причини та обставини позову;
 • предмет позову – позовні вимоги;
 • докази – достовірні та коректні.

Вартість розірвання шлюбу без згоди одного боку

Вартість розірвання шлюбу без згоди одного боку

Вартість розірвання шлюбу без згоди визначається сумою судового збору при розлученні, необхідністю оплати нотаріального завірення документів (якщо буде потрібно), а також вартістю послуг юриста при розлученні.

Сума судового збору закріплюється на державному рівні та є незмінною, в залежності від міста та районного суду, в якому Ви розлучаєтеся.

Вартість послуг адвоката визначається в залежності від особливостей Вашої справи про розірвання шлюбу, досвідом і репутацією юриста.

Телефонуйте нашим адвокатам і ми допоможемо Вам визначити вартість шлюборозлучного процесу у Вашій ситуації та допоможемо оформити розірвання шлюбу.

Розірвати шлюб без дітей без згоди

Розірвати шлюб без дітей без згоди

Якщо у подружжя немає дітей, при цьому один з пари проти розірвання шлюбу, то порядок шлюборозлучного процесу аналогічний процесу розлучення з дітьми.

Єдиною відмінністю є те, що при відсутності спільних дітей Вам не потрібно докладати свідоцтво про народження дитини.

Процедура розлучення в такому випадку передбачає визначення районного суду, в якому буде відбуватися процес розлучення, підготовку позову і документів. Після подачі документів судом буде призначено дату судового засідання, на якому буде розглянуто справу про розлучення без присутності.

У разі якщо чоловік, який проти розлучення не з’явиться на засідання в суд, то слухання у справі буде перенесено на іншу дату. Повторна неявка чоловіка в суд на розлучення не стане перешкодою для того, щоб відкладати розгляду справи про розірвання шлюбу.

Як прискорити процес розірвання шлюбу без згоди

Як прискорити процес розірвання шлюбу без згоди

Слід зазначити, що неявка чоловіка в суд на розлучення може затягнути процес розлучення. Тому Вам слід правильно визначити тактику розлучення і правильно скласти всі документи для розлучення. Це допоможе Вам швидко і безпроблемно оформити розлучення.

Щоб Ви були впевнені в коректності підготовлених документів, рекомендуємо Вам звертатися до адвоката по сімейних справах, який допоможе не тільки скласти позов і зібрати документи, а й прискорить процес розлучення.

Сімейний адвокат з розлучень без згоди

Сімейний адвокат з розлучень без згоди

Сімейний адвокат з розлучень може не тільки супроводжувати Вас протягом усього судового процесу розірвання шлюбу. У сферу компетенцій юриста або адвоката з розлучень входить також представлення Ваших інтересів в суді.

Тобто Ви можете оформити розлучення без Вашої участі в судовому процесі. Для цього слід укласти договір з адвокатом. Договір про надання правової допомоги передбачає, що Ви не будете брати участь в судових засіданнях і підготовці документів. Тобто буде оформлене розлучення під ключ.

Судовий порядок розлучення з дітьми без згоди

Судовий порядок розлучення з дітьми без згоди

Судовий порядок розлучення з дітьми без згоди аналогічний розірванню шлюбу без дітей, якщо чоловік або дружина проти розлучення.

На сьогоднішній день українське законодавство передбачає, що можна оформити в судовому порядку виключно розлучення. А всі інші питання, супутні шлюборозлучному процесу при наявності спільних дітей можуть бути вирішені в іншому судовому провадженні або за домовленістю подружжя без юридичного оформлення.

Такими питаннями можуть бути – виплата аліментів на дітей, розділ спільного майна або визначення, з ким буде проживати дитина після оформлення розлучення.

Хороші адвокати рекомендують вирішувати всі питання, пов’язані з розірванням шлюбу, в судовому порядку. В результаті юридичного оформлення Ви отримаєте на руки рішення суду про поділ майна або стягнення аліментів, що гарантуватиме Вам і Вашій дитині захист від можливих несприятливих ситуацій.

Часті питання адвокату по сімейних справах

Часті питання адвокату по сімейних справах

Чи можна оформити розлучення без згоди чоловіка через РАЦС?
Як подати на розлучення, якщо дружина проти розірвання шлюбу?
Чи можна не брати участі в судовому процесі у справі про розірвання шлюбу?

Зв'язок з юристом з розлучень?

Зв’язок з юристом з розлучень?

Зв’язатися з нашими адвокатами у сімейних справах можна будь-яким зручним для Вас способом:

 • по телефону, вказаному на сайті;
 • через повідомлення (Вайбер, телеграм, Вотсап);
 • по електронній пошті.

Контакти для зв’язку з нашими адвокатами у сімейних справах Ви можете подивитися на нашому сайті.

Телефонуйте нашим адвокатам вже сьогодні. Ви оперативно вивчимо обставини Вашої справи про розірвання шлюбу і надамо Вам всю необхідну інформацію.

Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: