Розлучення для переселенців

Розлучення для переселенців

Оформити розлучення переселенцям з Луганської та Донецької області

Оформлення розлучення для переселенців із зони АТО – Донецька і Луганська область ускладнюється тим, що на окупованій території не діє українське законодавство. Тому перш ніж оформити розлучення для переселенців, необхідно визначити структурний орган, куди подавати на розлучення.

Подружжю, які знаходяться на окупованій території або для тих, хто є переселенцем, необхідно визначити спочатку, де може бути розірваний шлюб – в суді або в РАГСі.

Куди подавати на розлучення переселенцям

Якщо у подружжя немає дітей, що не досягли повноліття і розірвання шлюбу буде відбуватися за обопільною згодою, то може бути оформлений розлучення через ЗАГС.

Якщо ж подружжя має спільних дітей, вік яких не досяг повноліття або один з них проти оформлення розлучення, то обов’язково потрібно розірвати шлюб через суд.

Подавати документи для розлучення відповідно до українського законодавства можна за місцем реєстрації подружжя або за місцем проживання одного з них.

У разі розлучення для переселенців слід підготувати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи. Це основна відмінність розлучення переселенців і розлучення українських громадян, які проживають на території України.

Допомога адвоката при розірванні шлюбу переселенців

Якщо Ви не можете визначити орган, в який слід подавати на розірвання шлюбу або у Вас виникли складнощі з підготовкою документів, то рекомендуємо Вам звернутися до адвоката з розлучень, який допоможе швидко оформити шлюборозлучний процес.

Щоб оформити швидке розлучення переселенцям, слід зв’язатися з юристами по сімейних справах по телефону, електронній пошті або в повідомленнях. Ви можете навіть не приїжджати в офіс до адвоката, а вирішити всі питання дистанційно через Інтернет.

Адвокат допоможе врегулювати всі питання, пов’язані з оформленням довідки, відновленням документів, а також підготовкою заяви на розлучення.

Не відкладайте питання про вирішення справи про розлучення, так як шлюборозлучний процес може затягнутися, що спричинить незручності та можливі додаткові витрати.

Розлучитися через суд переселенцям з АТО

Подружжя, які є переселенцями, можуть подавати в суд на розлучення за місцем проживання або тимчасової реєстрації чоловіка (за наявності документального підтвердження – довідки).

Тобто, переселенець з окупованої території повинен спочатку взяти довідку про тимчасову реєстрацію, а потім готувати заяву на розлучення і всі необхідні документи.

Слід зазначити, що позовну заяву на розлучення подається за місцем проживання / реєстрації відповідача. Подати на розлучення за місцем реєстрації або проживання позивача можна в тому випадку, якщо у нього не дозволяє стан здоров’я приїхати в суд за місцем проживання відповідача або під його опікою перебувають неповнолітні діти.

При цьому такі обставини повинні бути підтверджені документально – довідкою про стан здоров’я або довідкою про склад сім’ї.

Розірвати шлюб переселенцю через ЗАГС

Якщо подружжя оформляють розлучення з обопільної згоди, то вони можуть подати на розлучення в ЗАГС. Також важливо, щоб у них не було дітей у віці до 18 років.

Щоб подати документи на розлучення в районний ЗАГС, подружжю переселенцям слід взяти довідку про тимчасову реєстрацію місця проживання, а потім з’явиться в районний ЗАГС, що відноситься до місця тимчасової прописки.

Порядок розлучення переселенців в РАГСі відповідає процедурі шлюборозлучного процесу для жителів України. Якщо Ви хочете прискорити процес розірвання шлюбу, то рекомендуємо звернутися до адвоката з розлучень, який спеціалізується на справах в сфері сімейного права.

Вартість розлучення для переселенців

Вартість розлучення для переселенців ні чим не відрізняється від вартості шлюборозлучного процесу для громадян України.

До витрат, які необхідні для оформлення шлюборозлучного процесу, слід віднести оплату судового / адміністративного збору (в залежності від структурного органу, який буде займатися оформленням розлучення), а також вартість послуг при розлученні адвоката по сімейних справах.

Вартість послуг адвоката може варіюватися в залежності від досвіду вирішення справ про розлучення для переселенців, кваліфікацією, репутацією, а також територіальним розташуванням.

Також для розірвання шлюбу можуть знадобитися послуги нотаріуса (для засвідчення документів при необхідності), які також слід включати в суму розлучення.

Часті питання сімейного адвокату

Чи можуть переселенці подавати на розлучення на території України?
Чи можна розлучитися в РАГСі переселенцям з окупованої території?
Куди подавати позовну заяву на розлучення переселенцю?
Рекламный блок
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Сімейний адвокат
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: